Кравчук: Росія непередбачувана як слон в посудній лавці

20 травня 2014, 16:38

З владою РФ більше ніхто не захоче укладати договори, заявив перший президент

ПершийпрезидентУкраїниЛеонідКравчукзаявив,щоБудапештськиймеморандумпро гарантії безпекиніхтоне відміняв,він діє,аРосія невідкликаласвій підписпід ним.Відзначимо,що самеКравчукв 1994 роціпідписував цейміжнароднийдокументз української сторони,передає УНН.

Реклама

"Якщо Росія заперечує Будапештський меморандум 1994 року, за яким Великобританія, Росія і США стали гарантами територіальної цілісності Української держави, то з Москвою більше ніхто не захоче підписувати міжнародні угоди", – заявив він, коментуючи сьогоднішні слова прем'єр- міністра Росії Дмитра Медведєва про відсутність зобов'язань РФ.

Кравчук пояснив, що з моменту підписання Будапештського меморандуму, великі держави, в тому числі і Російська Федерація, є гарантами територіальної цілісності, суверенітету, незалежності України. За словами першого президента України, дивно чути заяви керівників сьогоднішньої Росії, які говорять те, що не вкладається ні в які міжнародні норми
.

"Вони діють на світовій арені, як слон у посудній лавці, – зазначив Кравчук. - Невже Медведєв заперечує підпис президента Єльцина? З такими керівниками більше ніхто не захоче підписувати міжнародні угоди. І я б рекомендував всім іншим державою не укладати з такою Росією ніяких міжнародних документів. Ця держава непередбачувана!"

Наш співрозмовник чітко вказав, парируючи закиди Медведєва щодо втручання іноземних держав у життя України, що було (з російського боку – Ред.) Пряме втручання в Криму та анексія Криму, йде пряме втручання в життя Донецької та Луганської областей. " Якщо прем'єр РФ не знає цього, то його інформаційна служба погана. Нехай замінить службу", – радить Леонід Кравчук.

Нагадаємо, сьогодні прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що
Росія не може і не збирається гарантувати територіальну цілісність України, оскільки ніколи небрала насебеподібнихзобов'язань.

Як відомо,післятого,якУкраїнавідмовиласявід свогоядерногоарсеналу,США,РосіяіВеликобританіянадалиїй гарантіїбезпекита територіальної цілісності.Відповідно до Меморандумупро гарантії безпеки узв'язку з приєднаннямУкраїнидо Договорупро нерозповсюдженняядерної зброї,підписаний 5грудня 1994 року вБудапешті,Українапозбуласяблизько1900ядернихбоєголовок,що тодібулатретімза обсягомарсеналомядерної зброї у світі
.

В тренді
Тупицького не пустили до КСУ, але зарплату в 300 тисяч продовжують платити

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти