Королевська вважає, що через зниження соцвиплат впаде народжуваність

29 квітня 2014, 17:54

Виплати на другу і третю дитину скоротять з 1 липня

Реклама

Урізання допомогина новонародженихі скасуваннявиплатпо доглядуза дітьмипризведуть до зниженнярівня народжуваностіуУкраїні,вважаєкандидатнапостпрезидентаУкраїниНаталія КоролевськаПро це воназаявилапід час зустрічі зІнноюОвчаренкоз Миколаєва,яка народиланещодавночотирьохнемовлят.

приїхалапровідатиі привітатимолодумаму,яказдійснила справжнійподвиг- народилавідразучотирьох малюків.Це величезне
щастя. У мене двоє дітей, і я пам'ятаю, наскільки це хвилююче, коли з'являється маленький чоловічок", – сказала Наталія Королевська.

За словами екс-міністра соціальної політики, мамі чотирьох дітей Інні Овчаренко пощастило: вона отримає від держави допомогу, розмір якої був встановлений в грудні 2013 року. На другу дитину їй покладається 61 тис. грн., На третього і четвертого – по 123,8 тис. грн. Роді вона малюків після 1 липня – недоотримала б 175 тис. грн. "Це велика сума, яка може стати серйозною підмогою для сім'ї", – підкреслила Наталія Королевська.

У світлі змін, прийнятих новим урядом, десятки тисяч гривень недоотримають всі молоді українці, у яких народиться друга або третя дитина після 1 липня 2014 року – з цього моменту скорочуються виплати на таких дітей та скасовується допомогу по догляду за малюками до 3-х річного віку.

Наталія Королевська вважає таке рішення неправильним, тому що воно не стимулює сім'ї народжувати більше однієї дитини, як це було раніше. "Можна згадати ще ряд заходів, які важко назвати стимулюючими. Наприклад, фактично ліквідована програма пільгового молодіжного житлового кредитування. Серйозно скорочені витрати на будівництво дитячих садочків. Скорочено виплати для матерів-героїнь", – зазначила політик.

Нагадаємо, Наталія Королевська вже подала звернення до Конституційного Суду з вимогою витлумачити положення закону від 27 березня 2014 року про запобігання фінансової кризи та скасувати ті з них, які скорочують соціальні виплати, в тому числі допомоги на дітей
.

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти