Королевська розповіла про блокпости і палаючі шини на Сході

24 квітня 2014, 18:09

Екс-міністр вважає, що в "гарячих" точках людям потрібен соціальний захист

Неприпустимо, щоб громадяни однієї країни стріляли один в одного, а по Донбасу їздили танки. Про це екс-міністр соціальної політики, кандидат на пост президента України Наталія Королевська заявила в Слов'янську, куди вона приїхала після того, як відвідала Свято-Успенської Святогірської Лаври.

Реклама

"Коли ми поверталися з Лаври, минули блокпости, бачили палаючі шини, бачили фотографії загиблих. Це неприпустимо, щоб по Донбасу їздили танки, неприпустимо, щоб люди стріляли один в одного. Я – за мир на нашій землі. Я хочу, щоб на нашій батьківщині було взаєморозуміння і злагода. А не такі страшні речі, як війна або антитерористична операція. Ми повинні зробити все для того, щоб країна зберегла єдність", – сказала вона.

Для цього Наталія Королевська пропонує конкретний шлях виходу з ситуації, що склалася. У першу чергу, за її словами, потрібно оголосити про припинення всіх силових дій всіма сторонами і скласти зброю. "Крім того, всім сторонам в терміновому порядку потрібно сісти за стіл переговорів і вислухати позиції один одного. Також має бути створена спеціальна робоча група, яка протягом трьох днів напрацює чіткий план дій по виходу з ситуації, що склалася", – сказала вона.

Наталія Королевська підкреслила, що тільки конструктивний діалог, а не сила може стати запорукою вирішення ситуації, що склалася. "Упевнена, в ході відвертого діалогу всі учасники переговорів дуже швидко прийдуть до того, що проблема не в тому, що хтось зі Сходу, а хтось із Заходу. А в тому, що наші політики давно загралися . І забули – вони грають не в шахи і на кону долі мільйонів простих людей, які відчувають себе скривдженими і залишеними наодинці з проблемами", – підкреслила вона.

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ

Наталія Королевська зазначила, що людям, в першу чергу, потрібно гарантувати соціальний захист: вчасно виплачувати зарплати, пенсії та соціальні допомоги. Крім того важливим для підтримки миру в країні є створення робочих місць і допомога в громадянам, які потрапили в складну життєву ситуацію.

Реклама

"І коли держава зможе чесно дати відповіді на ці запитання, гарантувати соціальний захист і гідний рівень життя, впевнена – ніхто не потягнеться за автоматом і не одягне балаклаву", – вважає політик.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти