Конституційна комісія завершила роботу і чекає ініціативи Порошенка

18 червня 2014, 12:14

Інна Оносова

Прийшов час починати вносити процес узгодження і внесення змін до Конституції України, повідомило керівництво комісії з підготовки змін до Основного закону

Тимчасова спеціальнакомісія з підготовкизмін до КонституціїУкраїниостаточновиписалавсі пропозиції,подальша доляяких залежить відпрезидентаПетраПорошенка.

Про це"Сегодня.ua"сказалиголова комісіїнароднийдепутат"Батьківщини" РусланКнязевичі йогозаступник,члендепутатськоїфракціїПартіїрегіонів ВалерійПисаренко.

"Тимчасоваспеціальна комісіязакінчила свою роботу,ми напрацювалипропозиції,які вжесистематизовані",- повідомивКнязевич.

На уточнення"Сегодня.ua"про те, якепропонуєтьсярозподіл влади міжпрезидентом,парламентоміурядомтам пропонується,Князевичсказав: "Тамвиписанідесяткиваріантів,але ніякихрішеньми неприймали.Ми зібраливоєдинорізніваріанти іпропозиції,які два тижнітому вжепередалиголові Верховної РадиУкраїни".

Заступникголови комісіїВалерійПисаренковважає,що теперприйшов часпочинативноситипроцесузгодження і внесеннязмін до КонституціїУкраїни.

"Конституційнареформазаразна нульовому,початковому етапі.Розроблено багато- парламентськакомісіяпо внесеннюзмін до КонституціїУкраїнинапрацювалабагато пропозицій,але на сьогоднішнійдень потрібнареакціянанихвід усіхфракцій іпрезидента.Думаю,що в найближчідні мипобачимоцю реакцію.теперініціатива -за президентом,якийоголосив свійплан.Тому всібудемо чекативід нього",- говоритьПисаренко.

Ранішеглавапарламенту ОлександрТурчиновзаявив,що на цьому тижніпрезидентУкраїниПетроПорошенкоподасть до Верховної Радипроектзмін до Конституції
.

Реклама

В тренді
Зеленський розповів, що думає про майбутню зустріч Путіна та Байдена

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти