Клімкін: Вибори в РФ нелегітимні і голосування в Україні не буде

10 вересня 2016 19:10

Міністр каже, що "вибори" пройдуть всупереч законам України

Україна прийняла рішення про заборону відкриття повноцінних виборчих дільниць в російських дипломатичних установах на українській території через включення Криму до складу багатомандатного федерального виборчого округу на парламентських виборах.

Про це заявив в коментарі журналістам міністр закордонних справ Павло Клімкін.

Клімкін нагадав, що на виборах, які відбудуться 18 вересня, голосування відбудеться одночасно у мажоритарних округах і за партійними списками.

"Якщо вибори в РФ проходять по федеральному округу, до якого РФ – всупереч міжнародному праву і законам України – включає Крим, то я вважаю, що такі вибори є нелегітимними, а тому – юридично і політично нікчемними", – заявив він.

"За Конституцією України Крим є невід'ємною частиною України, і тому проведення виборів в окрузі, який включає Крим, відповідно до українського законодавства є неприпустимим. У тому числі – в дипломатичних установах РФ", – пояснив міністр.

За його словами, 10 вересня Україна повідомила про це РФ дипломатичною нотою з детальним юридичним поясненням.

Нагадаємо, президент України
Петро Порошенкодоручивмініструзакордонних справпроінформуватиМосквупро неможливістьпроведенняросійськихвиборівнатериторіїУкраїни.

Реклама

ГлавакомітетуДерждумиРФз міжнародних справОлексійПушковзвинувативКиївуспробірозірватидипвідносинизМосквою.АкерівникЦВКРосіївзагалізаявила,щоце невкомпетенціїукраїнської влади.

Яквідомо, 18 вереснявідбудутьсячерговівиборидо російського парламенту-Державної думи.Прицьомувперше"вибори"пройдутьівКриму:анексованийпівостріввМосквібудутьпредставлятичотири депутати.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти