Клімкін: Питання про вступ України в НАТО на даному етапі не актуальне

11 вересня 2014, 00:30

Міністр пояснив, що у сфері безпеки повинна бути позитивна динаміка

Питання про вступУкраїнивНАТОнаданомуетапіне актуальне,замістьцього кращезосередитьсянареалізаціїпрограмирозширенихможливостейміжКиєвом іАльянсом,сказавміністр закордоннихсправУкраїниПавлоКлімкін.

"Заразставитипитання про вступ доНАТО- це, насправді,віддалятийого.Цепарадокс,але,тим неменш, цетак",-сказавП.Клімкінвходіефіруна"5"телеканалі.

Міністрпояснив,що у сферібезпеки повиннабутипозитивнадинаміка- "питанняНАТО неповиннеполяризуватисаме НАТОі не повиннеполяризуватиУкраїну".

"І коли цідвапаралельнихтрекизійдуться,тоу насбудеунікальнийшанснадалірозвивативідносини зНАТО",-повідомиввін.

Однимз найбільшважливихрезультатівсамітуНАТОвУельсіП.Клімкінназвав,окрім створення4трастівдляпідтримки окремихсекторівбезпекиУкраїни,також програмурозширенихможливостейміжУкраїноютаНАТО.

"Врамкахцієї програмиу насбудеабсолютноіндивідуальна "дорожнякарта ",якавідповідає саменашимінтересаміякавідповідаєбаченнюНАТО,як зробитиапгрейднашихзбройнихсилі всьогосектору безпеки.Цеодинз головнихрезультатівсаміту",-розповівП.Клімкін.

Вінпояснив,що це даєшансУкраїні"рухатисятакдалеко,як хочетогоУкраїнаіНАТО".

У своючергу,лідер"Батьківщини" ЮліяТимошенкозаявляє,щореферендумпро можливе приєднанняУкраїнидоНАТОнеобхіднопроводитиодночасно зпарламентськимивиборами.

"Мивважаємо,щонайбільшправильнопровестиреферендумодночасноз виборамидо Верховної Ради",-заявилаТимошенкожурналістампіслятого,як ЦВКприйняла документиз рішенням зборівгромадянпро створенняініціативноїгрупи з проведеннявсеукраїнськогореферендумупро приєднанняУкраїнидоНАТО.

За словамилідерапартії,одночасне проведеннявсеукраїнськогореферендумуі парламентськихвиборівзаощадитьчас і кошти.

Реклама

В тренді
У Раді їдальню закрили на карантин: "слугам" організують доставлення обідів

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти