Клімкін в ЄС запропонував кілька типів санкцій проти Росії за Азов

10 грудня 2018, 16:58

Ряд міністрів закордонних справ підтримують ідею України, проте взяли час на "подумати"

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін запропонував главам МЗС країн Євросоюзу ввести проти Росії кілька типів санкцій – серед яких і персональні, і проти російських портів – за напад росіян в Керченській протоці на українські кораблі. Про це він сказав за підсумками міністерської зустрічі в Брюсселі.

За його словами, його пропозиції вже отримали підтримку колег з Євросоюзу, але поки потрібен час на їх обговорення.

"Я запропонував своїм друзям і колегам кілька типів санкцій. Про всі свідомо говорити не буду, починаючи з персональних санкцій для тих, хто брав участь в актах агресії проти України, але також щодо обмеження можливостей російських азовських портів, а також ще деякі креативні санкції. Ми їх будемо обговорювати. Вони вимагають, звичайно, більш детального обговорення. Я почув попередню підтримку від ряду міністрів, ряд міністрів вимагають обговорення в (своїх) столицях таких санкцій", - сказав Клімкін
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

Міністрзазначив,щопитаннявведеннядекількохвидівобмежувальнихзаходів небудевирішено швидкоізайме певнийчас,який вжевзялирядміністрівзакордонних справ.

"Я сьогодні сказав, що персональні санкції – це санкції відносно тих, хто брав участь в актах агресії, – це російські військові. Ввести їх – це морально зрозуміло і правильно, але нам, в першу чергу, потрібні два типи заходів. Перше – це санкції, які б відчула Росія, і над цими санкціями будемо працювати. Сьогодні я почув підтримку від ряду міністрів однозначну. Ряд міністрів, як я вже сказав, попросили час для того, щоб подивитися на це в столицях. Це рішення, я говорю чесно відразу, воно не буде ні сьогодні, ні завтра. Воно буде опрацьовуватися, оскільки це тягне за собою досить докладний аналіз, що має бути зроблено і які повинні бути наслідки, а потім, звичайно, пошук консенсусу, але ми над цим будемо працювати", - підкреслив глава МЗС України.

В тренді
Зустріч у "нормандському" форматі може пройти на Донбасі на передовій

Яксьогодністаловідомо,ЄвропейськийСоюзввівсанкціїпротипричетнихдо"виборів"наДонбасі. В офіційномужурналіЄСз'явивсясписокімендев'яти осіб. Середнихнавітьвиявивсяодинзватажківбойовиків.

АосьзаситуаціювКерченськійпротоціРосіїпокивсесходитьзрук.Минуловжебільше двохтижнівпісляновоговиткаросійськоїагресії.ВисловилипідтримкуУкраїніізасудилидіїагресорапрактичновсіпровіднікраїнисвіту,протенацьомупроцес"примусудо миру"відвертозагальмувався.НовісанкціїпротиРосії невведені.Будь-якііншідії,спрямованінавирішення проблеми,не обговорюються-покрайнеймере,впублічній площині.Сайт"Сегодня"розбирався, чому Західзволікаєзпокаранням Росії.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти