Клімкін розповів, що думає про вихід США з ракетного договору

22 жовтня 2018 14:10

Росії більше не будуть прощати невиконання зобов'язань по ракетам, зазначив український міністр

Міністрзакордонних справУкраїниПавлоКлімкінзрозуміннямпоставивсядо слівамериканськоголідераДональдаТрампапронамір США вийти з Договору про ліквідаціюракетсередньоїімалоїдальності(ДРСМД).

Реклама

ГлаваМЗСвTwitterнаписав,щоневиконанняРосієюсвоїхзобов'язаньзгідно з Договоромбільше небудеспускатисязрук.

"З розумінням ставлюся до наміру США вийти з договору про РСМД. Росії дають зрозуміти, що "гібридне" невиконання нею своїх зобов'язань не буде більше "толеруватися". Архітектура стратегічної стабільності повинна бути прозорою, чесною та ефективною", - написав Клімкін.

r_17

ЗахідвосновномувиступаєвпідтримкуслівТрампа,алеє й ті,хто невзахватівідперспективирозривуДоговору.Так,наприклад,державниймініструМЗСФРННільсАнненназвавкатастрофічнерішенняпрезидентаСШАіпідкреслив,щоНімеччинапродовжитьроботуз ядерного роззброєння.Віндодав,щоЄвропінеобхіднозаразне допуститинарощуваннявійськовогопотенціалувсферіракетсередньоїімалоїдальностіпольоту.

Не пропусти!
Останній шанс України на Євро-2020! Хто виведе команду Шевченка до плей-офф
Збірна України бореться за вихід до плей-офф Євро
Реклама

АосьглаваМіноборониВеликобританіїГевінВільямсонпідтримавнамірпрезидентаСША,заявивши,щодоРосіїсліддонестичіткісигнал-потрібноповажатизобов'язанняза договором,якийвонапідписала.Вінупевнений,щоРосіяперетворилаДРСМДв"насмішку"ісамевонайогопорушила.

Також у виході США з ДРСМД Росію звинуватили і в НАТО. ОфіційнийпредставникАльянсуОанаЛунгескунагадала,щосоюзникинеодноразововисловлювализаклопотаністьнедотриманням Росієюїїміжнароднихзобов'язаньпоДРСМД.ТакожАльянсстурбованийросійськоюракетною системою9М729.

УсвоючергувРосіїзвинуватилиу всьомуСША.Заступникміністразакордонних справРФСергійРябковзаявив,щоу зв'язкуіз заявоюТрампа Москва не вживати заходів з наскоку, оскільки чекаєофіційногооголошенняамериканцямисвогорішення.


У 2017 роцівиповнилосярівно30роківзтихпір, як 8грудня1987-гогенсекЦККПРСМихайлоГорбачовіпрезидентСШАРональдРейгандомовилися непроводити,не випробовуватитане розгортатибалістичнітакрилатіракетиназемногобазуваннясередньої(від1000 до5500 км)імалої(від500до 1000км)дальності.Упідсумку,до 1991року РосіяіСШАліквідувалиблизько 2700ракет.

Всі подробиці в спецтемі Зустріч Зеленського і Байдена в Білому Домі: що відомо

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти