Клімкін прокоментував смерть Гандзюк

4 листопада 2018, 17:33

Активістка померла в лікарні, переживши перед цим безліч операцій після нападу на неї з кислотою

Міністрзакордонних справПавлоКлімкінвважає,щоУкраїнаповинназакінчитите,защобороласяактивісткаіспівробітницяХерсонської міськрадиКатеринаГандзюк.Про цевіннаписавуTwitter.

"Якщо не зможемо закінчити те, що робила Катерина Гандзюк, то точно нічого не зможемо. Справа не тільки в правоохоронних органах. Справа у нас і в тому, що ми робимо, щоб такий жах не просто не трапився, а навіть не можна було б ( таке) уявити. Це буде їй кращою даниною, а не просто багато слів", - написав Клімкін
.

Реклама

1541345307.4684

Нагадаємо,сьогодністаловідомопро смертьГандзюк.Зазначалося,щопомерлавонавідобривутромбупрямовлікарні.Вонабороласязкорупцієювправоохороннихорганахісередчиновників,алевпідсумкунанеїбулоскоєнонапад,іоблилисірчаною кислотою.БезпосереднімвиконавцемнападунаГандзюкбувМикитаГрабчук.Зокрема,вінвиливнаактивісткулітрсірчаноїкислоти,врезультатічоговонаотримала40%хімічнихопіків. Не так давно суд залишив підозрюваного в замаху під вартою.

В тренді
Шулер проти комашки – що не поділили Саакашвілі і Марченко

На смерть Гандзюк відреагував і президент Петро Порошнеко,якийзвізитомперебуваєвТуреччині.Главадержавидаврозпорядженняправоохоронцям-виннівнападінаактивісткуповиннібутипокарані.

Такожсталовідомо,щослідчізміниликваліфікаціюнападуначиновникаХерсонської міськради,яка кваліфікувалайогоякзакінчений злочинза пунктами4,6,11і12ч.2ст.115КримінальногокодексуУкраїни(умисневбивство,вчиненегрупоюосіб,зкорисливих мотивів,зособливоюжорстокістю,назамовлення).

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти