Клімкін про турбіни Siemens в Криму: "Кремлю вірити не можна"

23 липня 2017, 13:31

Україна буде домагатися, щоб співучасники угоди були покарані, зазначив міністр

Міністрзакордонних справУкраїниПавлоКлімкінвважає,щоскандалзнезаконнимипоставкамигазовихтурбіннімецькогоконцернуSiemensстанеурокомдлябізнесу.Про цейдетьсявйогостаттінаЄвропейській правді.
Зайогословами,Українапопереджаланімців,щоРосіяможеспробуватиобійтисанкції,щоівийшлозокремазтурбінами.

"Поставка газових турбін Siemens на територію окупованого Криму, незважаючи на серйозний режим санкцій, не була збігом обставин або абсолютною несподіванкою. Адже так само, як і з історією з "Містралями", Україна била на сполох. Ми попереджали Siemens, федеральний уряд Німеччини і європейські інститути, ми переконували, ми вказували на дірки в режим санкцій. Нас слухали, шукали можливості запобігти правопорушенням. І багатьох подібних випадків там вдалося уникнути. Але у випадку з Siemens його менеджмент відмовлявся бачити очевидні речі. Схоже, що вони вірили обіцянкам Кремля, що Україна не встоїть, що санкції все одно ось-ось скасують і весь німецький політикум і бізнес тільки і чекає, щоб відновити "business as usual" (звичайну діяльність)", – йдеться в статті.

Реклама

Читайте также: Siemens розриває угоду з російськими компаніями через турбіни в Криму

Міністрвважає,щоєдинийвихід-відвертеіпублічнерозслідуванняіпокараннявсіхспівучасників-правове,політичнеірепутаційне.Зайогословами,самецьогоУкраїназажадаєвідSiemens,німецькогоурядуієвроінституцій.

"Длябагатьохбізнесменівцейскандалбудесерйознимурокомнамайбутнє: "наперсточники" ніколине станутьпартнерами,зякимиможнаматисправу.Кремлювіритине можна.Європейськіцінностізагальнідлявсіх,ашахрайвЄвропіодин.Маєшсправузшахраєм-будьготовийдосерйозних втрат",-додавКлімкін.

В тренді
"Медведчук – кремлівський щур": Нацкорпус запалив фаєри під Печерським судом (фото і відео)
В тренді
Загрожують катастрофічні наслідки: РФ збільшила кількість кібератак на Україну
Ілля Вітюк, фото: СБУ
В тренді
У Медведчука можуть відібрати "трубу" за 284 млн грн: подробиці позову до нардепа
Нагадаємо,ранішебританськеагентствоReutersповідомилопро поставку в Крим ще двох турбін, якісхожінаті,щовиробляєSiemens.У самійкомпаніїзаявили,що,щонайменше,двігазотурбінніустановки,яківінпоставивдляпроектувРосії, були доставлені на територію окупованого Криму проти його волі.
УсвоючергувКремлізаявляли,щотурбіни,яківстановлюютьдлятеплоелектростанційнатериторіїКриму, виготовлені в Росії.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти