Кличко натякнув, що мітить в президенти України

25 березня 2018, 11:18

Мер Києва запевняє, що спочатку повинен навести порядок в столиці

МерКиєваВіталійКличконе виключив,щобратиме участьвпрезидентськихвиборах2019року в якостікандидата.

"Я цього не виключаю, але перед цим я повинен досягти успіху в Києві і довести до кінця те, що я обіцяв людям", - сказав Кличко в інтерв'ю Tagesspiegel
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Крімтого,Кличкоуточнив,щоповертатисядо кар'єрибоксеравінне планує.Але,за його словами,вполітицікоженденьсхожийнабійі,яквбоксі,багато що залежитьвідкоманди.
Реклама

"Моє головне завданнянабагатоскладніше,ніжстатичемпіономсвітувсуперважкійвазі:протикорупції,противикликів,боротьбизагресієюРосіїідосягненнязміндлямоєїкраїниімогоміста.Будучибоксером,ябивсятриабочотирирази нарік.Заразяборюся365разврік-коженденьсхожийнабій",-сказавКличко.

В тренді
Українська армія одна з найсильніших в Європі: в США похвалили Україну
Кличкозбиравсябрати участьупрезидентськихвиборах 2015 року,протезнявсвоюкандидатуруіпідтримавнинішньогопрезидентаПетраПорошенка.
СамПорошенконарахуноквиборів-2019рішення неозвучує.Вінзапевняє,щоприйме рішення про участь в президентській виборчій кампанії тоді, коли вона почнеться.

Раніше секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що не буде балотуватися в президентикраїнинанаступнихвиборахв 2019році.Такожвінспростувавчуткипро те,щоочолитьштабнинішньогоглавидержавинамайбутніх президентськихвиборах.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти