Київ прогосоловал за "Самопоміч", а Донбас вибрав опозицію – екзит-пол

27 жовтня 2014, 01:44

Молодь вибирала "Народний фронт", а КПУ традиційно підтримали старики

Партія "БлокПетраПорошенко"перемоглавцентріінапівдніУкраїнизрезультатом29% і23%відповідно, тодіяк "Народнийфронт"з прем'єром іспікеромРадина чолі-зайнялиперше місценазаході іпівночікраїниз 31%і 24%голосів.

ТакірезультатиоприлюднивМіжнароднийекзит-пол, проведенийурядомКанади,соціологічною групою"Рейтинг"(Україна),Baltic Surveys/The Gallup Organization(Литва) за підтримкиThe International Republican Institute.

Згідно з йогоданими,встолиціпереможцемсталапартія"Самопоміч" з 27%,анасході -"Опозиційнийблок" з 22%,якийстав такожпершимівДонбасіз 35%.

Міжнароднийекзит-полуточнює,що "БлокПетраПорошенко" в усіхрегіонах,де втративлідерство,отримав другемісце зрезультатом20-23%,і лишевДонбасідлядругогомісцяйомувистачило13%."Народнийфронт" ставдругимвцентріінапівдні зрезультатом25% і13% відповідно,аврешті регіонів- третім, зокрема,вКиєві з 17%, насході- з 11% івДонбасі-8%.Однакнасходітретє місце знимрозділила"Самопоміч",авДонбасі-"СильнаУкраїна" іКомпартіяУкраїни.

"Самопоміч" крімлідерствавКиєвівзялатретімісцяназаході (16%),півночі(14%) івцентрі(11%),напівдні з10% вонапропустилавперед"Опозиційнийблок" з 12%,авДонбасізаочолюванумеромЛьвоваАндріємСадовимпартіюпроголосувало7%.

Врозрізінаселенихпунктів умістахБлокПорошенкообійшов"Народнийфронт" з рахунком22%проти20%,тодіяквселахвонипомінялисямісцями -22% проти 26%.Третє місце ітам,ітамзайняла"Самопоміч" відповідноз 16%і 10%.

Відповідно до результатівекзит-полусамими"міськими"партіями є"Правийсектор","Самопоміч" та"Громадянськапозиція"з часткоюголосівгородян78%,самимисільськими-"Заступ"з часткоюжителівсела -61%,РадикальнапартіяОлегаЛяшко- 46%,"Батьківщина" – 39% і"Народнийфронт" – 38%.

Щостосуєтьсяпідтримки партійза віком,тосеред18-30літніхнайбільшу підтримкуотримав "Народнийфронт" – 22%,заякимслід"Самопоміч" – 21%,азамикаєлідируючуз великимвідривомтрійкуБлокПорошенкоз 19-20%.Серед30-39літніхБлокПорошенковиходить на другемісце,асеред тих, хто старший за 40-наперше.

Найбільшмолодийелекторат,згідно з оцінкамиМіжнародногоекзит-полу, у "Правогосектора": частка18-29-річних -29%проти22%у"Самопомочі", що йде другоюза цим показником,ачастка30-39-річниху цих партійдорівнює23%.Людистарше60-типереважаютьсередвиборцівКомпартії- 54%,в "Опозиційномублоці"їхчастка дорівнює41%,атретьому зацим показникомстала "Свобода"з 34%.Частканайбільшмолодогоелекторатувікомдо 30-тироківу цихтрьохпартіймінімальна:відповідно 5%,8% і9%.

Нарешті,врозрізістатей,чоловікивіддалиперевагу"БлокуПорошенко" – 22%,тоді як у "Народногофронту"19%,а у "Самопомочі" – 15%,тодіякжінкипоставилинаперше місце "Народнийфронт" – 24%,віддавши"БлокуПорошенко"22%,а"Самопоміч"13%.

Найбільш"чоловічою"партією є"Правийсектор": часткачоловіків- 59%,тодіяк у "Свободи", що йдедругою за цимпоказником -54%.Найбільш"жіноча" партія-"Опозиційнийблок"з часткоюжінок63%,заякою слідують"Народнийфронт"- 61%, "Заступ","Батьківщина" та "СильнаУкраїна"з 60%.

Якповідомлялося,згідно з данимиМіжнародногоекзит-полу,за "БлокПорошенко"вціломупокраїнівіддалиголоси22,2%виборців,"Народнийфронт"- 21,8%,"Самопоміч"- 14,2%,Опозиційнийблок-7,8%,РадикальнупартіюЛяшка- 6,4%, "Свободу"- 5,8%,"Батьківщину"- 5,6%.

За данимиобробкитрохи більше2%протоколівЦВКлідирує"Народнийфронт",однакБлокПорошенковідстаєзвідривомменш,ніжв 1%.

Реклама

В тренді
Міністра економіки Петрашко відправлено у відставку
Ігор Петрашко. Фото: facebook.com/mineconomdev
В тренді
Рада звільнила міністра інфраструктури Криклія
Владислав Криклій. Фото: facebook.com/vladkryklii
В тренді
Обшук у будинку Кличка: силовики знайшли контрабандного пального на 100 млн
Силовики провели у будинку Віталія Кличка спільну операцію

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти