Керрі: Ми покажемо Кремлю, що територія НАТО недоторканна

30 квітня 2014, 10:32

Держсек США закликав збільшити військові бюджети країн НАТО

ДержсекретарСШАДжонКеррі,виступаючиуАтлантичній радіу Вашингтоні,запропонував підвищитивійськові витратикраїнНАТОдлязахисту від Росії,передають "РІА Новини".

Реклама

"Всі разом миповинні абсолютнояснодати зрозумітиКремлю,що територіяНАТОнедоторканна",- заявив він.

У зв'язку зцим вінзакликав збільшитивійськові бюджетикраїн, що входятьублокНАТО."Ми неможемо дозволитиобороннимбюджетамсоюзниківскорочуватисяі раніше.Щоб рухатисяупозитивному напрямку,ці зусилляповинні зачіпативесьальянс",- заявивдержсекретарСША.

Відзначимо,що заразСШАвитрачаютьнаоборонні витратипонад 4,1% свогонайбільшого в світіВВП,у той час яксеред інших країнНАТО лишетри
(Великобританія, Естонія і Греціявитрачають на оборону більше 2% ВВП.

Нагадаємо, раніше глава Пентагону Чак Хейгел запевнив міністра оборони РФ Сергія Шойгу в тому, що дії НАТО в Східній Європі не носять "провокаційного або експансіоністського" характеру, і спрямовані на демонстрацію блокового єдності.

Зі свого боку Шойгу назвав безпрецедентним нарощування сил НАТО і НД США біля кордонів з Росією і відзначив, що ці дії нібито супроводжуються провокаційними заявами з боку генсека НАТО про істотну загрозу з боку Росії. Він також спростував присутність на українській території російських диверсійно-розвідувальних груп.

Раніше генсек НАТО
Андерс Фог Расмуссензаявляв,що подіїуУкраїніможутьпризвести до зміну підходіПівнічноатлантичного альянсудо прийомунових членів.Зокрема,Расмуссензаявляв,щоНАТОпродовжитьрозширюватисянаСхід іпосилитьсвою присутністьукраїнах -членахальянсу вСхідній Європі.

В тренді
Вирішував із Путіним кримські справи і хотів платити податки в РФ. Баканов про підозру Медведчуку

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти