Кандидат у президенти Саранов: Міняти треба все!!!

22 квітня 2014, 20:12

Сергій Рюмочкін Сергій Рюмочкін

Саранов вважає, що для бізнесу потрібно залишити лише чотири податки, а замість нинішніх чиновників набрати "нормальних топ-менеджерів" і змусити їх працювати

Бізнесмен, кандидат у президенти Володимир Саранов вважає, що в Україні потрібно провести референдум про розвиток країни на 50 років вперед і заборонити майбутнім урядам змінювати цей план. Про це Саранов заявив в ефірі "Першого національного телеканалу" в рамках передвиборної агітації.

Реклама

"Я ніколи не був у політиці і ніколи не думав, що піду до неї. Настав час, коли довелося вибирати: або далі займатися бізнесом, або змінити життя наших людей", – сказав Володимир Саранов.

На його думку, лютневі події показали, що вся попередня влада нічого не робила заради людей.

Зараз Саранов ставить на меті поліпшити матеріальне становище українців до такого рівня, щоб, перебуваючи за кордоном, їм не соромно було показувати український паспорт. Бізнесмен закликав "підвести риску і не більше шукати винних у проблемах і в тому, в якому стані знаходиться наша країна".

Для цього, на думку Саранова, потрібно провести референдум про план розвитку держави хоча б на 50 років вперед. Прийнятий таким чином проект він пропонує розбити на 5-річки і виконувати їх. "Це буде мета для всієї країни. Жоден з наступних урядів не повинен мати право змінювати план розвитку держави", – вважає Саранов.

Реклама

Головним ворогом розвитку економіки Володимир Саранов вважає корупцію. "Це, на жаль, пережиток з Радянського Союзу. Потім вона повільно переповзла в наше життя. Так, ми не досягли великих успіхів у боротьбі з нею. Але якщо не зламати її, не буде розвитку країни", – сказав Саранов.

На його думку, в Україні необхідно провести суттєві зміни. "Змінювати треба все. Давайте приберемо 50-70% чиновників і наберемо на їхнє місце нормальних топ-менеджерів і змусимо їх працювати. Не можна людям платити мінімальні зарплати і змушувати вирішувати питання на мільйони, мільярди. Так і з'являється Межигір'я", – упевнений бізнесмен.

Він також вважає необхідним сильно спростити систему оподаткування і скоротити кількість податків. "Якщо ми залишимо чотири податки, податковим службам не буде за що брати гроші з людей", – заявив Саранов.
Перший податок, який він пропонує залишити, – ПДВ. На думку Саранова, ставка ПДВ повинна становити 10%, це "буде посильно для будь-якого підприємця".

Другий податок, необхідний в Україні, – Єдиний податок. "На сьогодні підприємства сплачують за найманих працівників до 38%. Якщо ми залишимо 10%, цього буде достатньо, щоб вся зарплата виплачувалась тільки в білу", – сказав Саранов.

В тренді
"У Медведчука починається дуже незвичайне життя": експерт про гучну справу кума Путіна

Третій податок, згідно з пропозицією Саранова, – прибутковий. Однак бізнесмен пропонує зменшити ставку до 10% і запровадити регресивну систему: чим більше підприємство заробляє, тим меншу ставку платить.
Четвертий податок, за задумом Саранова, – податок на прибуток. Його бізнесмен також пропонує платити за регресивною системою.

Реклама

Щоб забезпечити гідний рівень життя пенсіонерів, Володимир Саранов обіцяє встановити середню пенсію на рівні середньої зарплати. "Тоді пенсіонери не будуть думати про те, як вижити від пенсії до пенсії", – сказав Саранов. Він також пропонує "змусити" ГТС працювати на благо пенсіонерів, залишивши 51% акцій державі, а 49% – розподіливши через акції пенсіонерам, щоб вони отримували доплату до пенсії.

Крім того, Володимир Саранов вважає за необхідне забезпечити розвиток ринку праці. "Давайте перестанемо боротися з багатими. Давайте будемо боротися з бідними. Я не розумію ситуації, коли здоровий нормальний чоловік отримує незрозумілу зарплату і не хоче працювати", – заявив Саранов.

У сфері освіти він пропонує ввести безкоштовне навчання у вузах і скоротити навчання в школі до 10 років. "Це дозволить швидше ставати фахівцями", – сказав Саранов.

Бізнесмен також запропонував поліпшити забезпечення багатодітних сімей, щоб підняти народжуваність, і забезпечити нормальний матеріальний рівень жінок у декретній відпустці. "Доплата – хоча б на рівні мінімальної зарплати по країні", – сказав Саранов.

Левову частку держбюджету, на його думку, можуть давати аграрії, оскільки в Україні є "колосальні запаси землі і люди, які хочуть працювати на землі".

Реклама

У міжнародній політиці Володимир Саранов підтримує шлях євроінтеграції. "Але нікому ми там не потрібні з тим рівнем економіки, який є у нас", – вважає бізнесмен.

Всі подробиці в спецтемі Зарплати в Україні

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти