Канада призначить спецпредставника по реформам в Україні – Порошенко

23 вересня 2017 8:22

За словами президента, Канада є одним з лідерів по підтримці України

Президент Петро Порошенко і Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо обговорили питання проведення реформ в Україні, в тому числі реформування Збройних Сил України та приведення їх до стандартів НАТО. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

"Прем'єр-міністр і я обговорили прагнення України в НАТО і нашу роботу по забезпеченню повної відповідності Збройних Сил України стандартам Альянсу. Я хочу ще раз підтвердити – двері Альянсу повинні бути відкритими для України", – заявив Петро Порошенко під час зустрічі з представниками ЗМІ по підсумками переговорів.

"Ми говорили про реформи в Україні, і я ціную, що Україна залишається однією з пріоритетних країн для міжнародної допомоги Канади. Дозвольте мені зазначити, що Канада є одним з лідерів по підтримці України, яку ми так високо цінуємо", – підкреслив Президент.

За словами Петра Порошенка, також в Україні очікують призначення Спеціального Посланника Канади з питань реформ в Україні: "Його чи її поради будуть дуже корисними для нас в перетворенні країни
".

Реклама

Усвоючергу,прем'єр-міністрКанадиДжастінТрюдозазначив,щоканадськасторонанадає підтримкувздійсненніреформвУкраїні."Реформи,якіУкраїнапроводить,зокремавминуломуроціпринадзвичайноважкихумовах.Економічне зростання маєтриватиівонотриває.Цедужеважкі рішення,якіповинніприйматисявУкраїні.ІКанадавцьомупланідокладає всіх зусиль,щоббутизавждизУкраїноюінадаватипідтримку",-підкресливвін.

Не пропусти!
Італія – Уельс: онлайн-трансляція матчу лідерів групи А

Також повідомлялося, що Петро Порошенко і Джастін Трюдо обговорили під час зустрічі питання миротворчої місії ООН на Донбасі і українські реформи.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти