Як Україні уникнути силового конфлікту на Сході: думка Кінаха

22 квітня 2014, 18:10

Інна Оносова

Женевська зустріч дала б більший результат, якби велися системні переговори, вважає депутат

Женевськазустрічвчотирибічномуформаті, якавідбулася минулого тижня,сталапочаткомвсебічнихпереговорів міжУкраїноюі Росією.Таку думкувкоментарі "Сегодня.ua" висловивнароднийдепутатАнатолій Кінах.

Реклама

"Зустріч у Женеві була дуже важливою виходячи з того, що до Женеви не було можливості провести всебічні переговори на рівні двох держав – України та Росії. Безумовно, Женева дала б більший результат з точки зору правового виходу із ситуації, якби там велися більш системні переговори між Україною і Росією на рівні уряду, а також Державної думи і Верховної Ради України", – сказав він.

Кінах вважає, що для реалізації женевських угод важливо налагодити комунікацію між представниками влади України та Росії
.

"Тому ми нечекаливід Женевивисоких результатів,але головне,що митамзафіксувалиетап пошукукомпромісу,недопущенняескалаціїконфліктуіз застосуваннямсилових методіввід збройнихсилза умовивідповідних гарантій,моніторингу з бокуЄС і США. Але ми вважаємо,що для досягненнятих результатів,які обумовлені вженевськомуугоді,вкрайважливо посилитидвостороннюкомунікацію міжУкраїноюі Росією.У наснемає сумнівів,щоз якою бамплітудоюне хитавсяполітичноїмаятник,тувзаємнудружбуміж українськимі російськимнародомпотрібнозберегти,тому щонадалітреба будевідновлюватисистемуспівпраці",- зазначивКінах.

В тренді
Чиновників саджатимуть за брехню в деклараціях: Рада зробила перший крок

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти