Як Росії і Україні відновити відносини: В'ятрович назвав умови

12 листопада 2017, 11:55

Історик пояснив, що має статися, щоб росіяни схаменулися щодо України

Для відновлення відносин з Україною Росія повиннапереглянутисвоюполітикущодосвогосусіда,алеголовна умова-цепоразкау війнінаДонбасі.

Реклама

Таку думку висловив "Главреду"директорУкраїнськогоінститутунаціональноїпам'яті,історикВолодимирВ'ятрович.

Зайогословами,РосіяповиннавідмовитисявідполітикизверхностіповідношеннюдоУкраїни.

"Коли Росія зрозуміє, що Україна є незалежною державою, і саме як з незалежною державою і окремим партнером і суб'єктом міжнародного життя з нею треба налагоджувати відносини, і коли Росія відмовиться від патерналізму і переваги по відношенню до України",- сказав В'ятрович та додав, що це буде скоро.
Такожвінзаявив,щопісляпоразкиРФнаДонбасі,росіянисхаменуться.

"Думаю, що початком цього стане поразка Росії в нинішній війні (а ця поразка близько, і вона буде однозначно). Тоді, можливо, росіяни схаменуться і протверезіють для того, щоб зрозуміти необхідність переосмислення себе в світі, переосмислення того, що імперія – це формат минулого, а не майбутнього. і тільки тоді, можливо, з'являться якісь підстави для перегляду відносин між українцями і росіянами", - додав історик.

В тренді
#NoCivilWar in Ukraine. Коментар Мендель викликав бурю суперечок в соцмережах

Раніше президент України Петро Порошенко назвав умови для відновлення нормальних відносин з Росією. Зайогословами,МоскваповиннаповернутиКиєвуКримівиконатиМінськідомовленості.

ЯкговоривновийпосолСШАвРосіїДжонХантсман, першим кроком до покращення відносин між США і Росією будевідновленнясуверенітетуУкраїни.Дипломатвизнав,щовідносиниміжСШАіРФзаразє"найскладнішимивсвіті".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти