Кабмін затвердив порядок видачі дозволу на ввезення книг з РФ і окупованого Криму

5 квітня 2017, 14:15

Згідно з проектом порядку, ввезення такої продукції здійснюється на підставі дозволу Державного комітету телебачення і радіомовлення України

Кабінет міністрів України затвердив порядок видачі (відмови у видачі, анулювання) дозволу на ввезення видавничої продукції, випущеної на території держави-агресора Росії або на тимчасово окупованій території України. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу.

Згідно з проектом порядку, ввезення такої продукції здійснюється на підставі дозволу Державного комітету телебачення і радіомовлення України (Держкомтелерадіо).

Подача заяви про отримання (анулювання) дозволу здійснюється суб'єктом господарювання (уповноваженим ним органом або особою) в паперовій формі особисто або поштовим відправленням до адміністратора центру надання адміністративних послуг.

Для отримання дозволу необхідно подати: заяву про надання дозволу, в якому вказуються повна назва видання мовою оригіналу та українською мовою, країна-виробник, рік публікації, кількість примірників, які ввозяться на митну територію України; один примірник оригіналу видання або його електронний аналог в форматі PDF; оригінал або нотаріально завірену в установленому порядку копію угоди на розповсюдження в Україні, укладеної з власником прав на видання.

Також необхідно надати рецензію, складену державною мовою фахівцем з оцінки та характеристику змісту видання, завірену підписом власника прав на видання.

При цьому перелік установ, організацій, представники яких можуть становити рецензію, затверджується Держкомтелерадіо.

Видача або відмова у видачі дозволу здійснюється безкоштовно протягом десяти календарних днів з дня надходження в Держкомтелерадіо заяви і документів, необхідних для видачі дозволу.

Реклама

В тренді
Росія догралася. США готові збільшити допомогу Україні

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти