Кабмін встановив терміни погодження органами влади проектів своїх рішень від 1 до 30 днів

8 серпня 2016 21:29

Дані зміни в регламент дозволять удосконалити процедуру підготовки урядових рішень

Кабінет міністрів України встановив терміни погодження зацікавленими центральними органами виконавчої влади проектів своїх рішень від 1 до 30 днів, після чого вони вважаються узгодженими.

Реклама

"Встановлюються чіткі терміни погодження проектів актів Кабміну зацікавленими центральними органами виконавчої влади. Мінімальний термін – один день на погодження актів з невідкладних питань, максимальний – один місяць", – зговориться в повідомленні прес-служби уряду з посиланням на слова міністра Кабінету міністрів Олександра Саєнка.

Він зазначив, що також уряд запровадив принцип узгодження з мовчазної згоди – якщо у встановлений строк зацікавлений орган не висловив зауважень щодо проекту акта, він вважається погодженим.

Також впроваджується процедура розгляду проектів актів на засіданнях уряду і урядових комітетів згідно зі щоквартальними планами-графіками.

Кабмін скасував норму про необхідність обов'язкового перепогодження проектів актів у разі зміни керівника органу, який брав участь у підготовці проекту акта Кабміну.

Реклама

На думку міністра Кабміну, дані зміни в регламент дозволять удосконалити процедуру підготовки урядових рішень, оптимізують функціонування урядового апарату і сприятимуть підвищенню ефективності діяльності Кабміну.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти