Кабмін створив робочу групу з реорганізації ДФС

27 грудня 2018, 14:21

У міжвідомчу групу ввійду не більше 50 осіб – депутати, експерти, представники влади

ПоділомДержавноїфіскальноїслужбинадва органибудезайматисястворенасьогоднірішеннямурядуробочагрупа.ТакерішеннябулоприйнятонасьогоднішньомузасіданніКабміну,передаєпрес-службаміністерствафінансів.

Реклама

До робочої групиувійдутьне більше50 осіб,якихзатвердитьМінфін.РеформуватиДФСбудутьпредставникиорганіввиконавчоївлади,міжнароднихігромадськихорганізацій,народнідепутатиУкраїни,експерти.

Кабінет Міністрів також затвердив Положення про міжвідомчу робочу групу і визначив її основні завдання. Вона буде здійснювати аналіз пропозицій щодо реформування державної податкової і митної служб (які утворюються після поділу ДФС) і подавати на розгляд Кабінету Міністрів розроблені рекомендації. Це сприятиме впровадженню міжнародного досвіду в сфері побудови ефективної організаційної та функціональної структури органів державної влади, що реалізують податкову і митну політику.

В тренді
Чиновників саджатимуть за брехню в деклараціях: Рада зробила перший крок

Нагадаємо,вжовтніпрем'єр-міністрВолодимирГройсманозвучивл результати боротьбизкорупцієюна митниці. Вінговорив,щощоденніплатежідо державного бюджетузцьогоджерелазрослина409 млнгрнв порівняннізчервнемпоточногорокуістановлять1,757млрд грн.

В самій же ДФС заявляли, що податкова "витягла"зтінібільшесемитисячнелегальніи робітників. Засічень-жовтеньвУкраїніврезультатіперевірокбуло легалізовано7,3тис.найнятих працівників,якіпрацювалибезоформленнятрудовихвідносин.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти