Кабмін ліквідував 19 держагентств і створив 7 нових відомств

15 вересня 2014, 15:27

Функції ліквідованих органів влади покладено на профільні міністерства та інші служби

Кабінет міністрів України ліквідував 19 державних агентств. Відповідні зміни закріплені постановою Кабінету Міністрів України №442 від 10 вересня "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади", текст якого оприлюднено на офіційному сайті уряду.

Реклама

Зокрема, Кабмін вирішив ліквідувати Державну службу з питань захисту персональних даних, Державну службу з питань протидії ВІЛ-інфекції / СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань, Державне агентство туризму і курортів, Державну пробірну службу, Державну інспекцію з контролю за цінами, Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами, Державної інспекції сільського господарства та Державне агентство екологічних інвестицій.

Функції ліквідованих органів влади покладено на профільні міністерства та інші служби.

Крім того, уряд своєю постановою ухвалив рішення створити Державне агентство України з питань відновлення Донбасу.

Також Кабмін об'єднав Державну ветеринарну та фітосанітарну службу, Державну інспекцію з питань захисту прав споживачів та Державну санітарно-епідеміологічну службу в Державну службу України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

Реклама

Уряд також утворило Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, реорганізувавши Державне агентство земельних ресурсів України шляхом перетворення.

Крім того створена Державна служба України з безпеки на транспорті, яка об'єднає Державну інспекцію з безпеки на морському та річковому транспорті, Державну інспекцію з безпеки на наземному транспорті та Державної спеціальної служби транспорту.

В тренді
Зеленський вихідні проведе в Туреччині: дата і плани візиту

Новостворена Державна служба України з лікарських препаратів і контролю за наркотиками об'єднає Державну службу з лікарських засобів та Державну службу з контролю за наркотиками.

Також створено Державну службу України з питань праці шляхом злиття Держінспекції з питань праці та Держслужби гірничого нагляду та промислової безпеки.

Крім того створена Державна інспекція енергетичного нагляду України, на яку покладено функції з реалізації державної політики і нагляду у сфері електроенергетики та теплопостачання.

Реклама

Міністерствам та іншим центральним органам влади доручено у тижневий строк подати проекти актів Кабінету Міністрів про створення комісій з припинення відповідних центральних органів виконавчої влади та в двомісячний термін – проекти положень про відповідні центральних органах виконавчої влади, розроблені відповідно до цієї постанови.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти