До 2019 року в центральних органах влади залишиться 150000 чиновників – Ващенко

1 серпня 2015, 16:38

Денис Беспалов Денис Беспалов

Тисяч 200 працюватимуть в органах місцевого самоврядування, зазначив він

Реформадержслужбиможе завершитисядо 2019 року.Про це в інтерв'юСегодня.uaрозповівглаваНаціонального агентстваз питань державної службиКостянтин Ващенко.

Реклама

"Ми йдемоза оптимістичним сценаріємі, якщо парламенту вересніприймезакон (прореформадержслужби,- ред.), Піврокунам знадобитися, щоб прийнятивідповідні підзаконні акти.З 1 січнязаконвступить в дію, але з урахуваннямтого,що цювсю машинупотрібноперебудуватия думаю, щодо трьох роківу насце всезайме.На виходісподіваюся,що ми отримаємоефективну державнуслужбув Україні.За підсумкомв органах виконавчої владизалишитьсятисяч150державних службовців,і тисяч200працюватимутьв органахмісцевого самоврядування.Цяцифра приблизна, алевідображаєприблизносутьтого,що ми хочемопобачити", -сказав він.

В урядіплануютьпродовжити розпочатев минуломуроці скороченнядержавних службовців.Промайбутні скороченнявжезаявиві прем'єр-міністрАрсеній Яценюк.При чому"під ніж"можуть потрапити20%чиновників.Крім тогоу парламентіготується до другого читанняготується законпро реформудержавної служби.

В тренді
Чай з Гітлером пив не Бандера, а Молотов – націоналіст Іллєнко

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти