Через "вибори" на Донбасі Порошенко запропонував внести нові зміни до Конституції

12 листопада 2018, 13:19

Глава держави заявив, що потрібно захистити процес децентралізації в Україні

ПрезидентУкраїниПетроПорошенкозаявивпронамірвнестиокремізмінидо Конституціївчастинідецентралізаціївзв'язкузпроведенням незаконних "виборів" на Донбасі.Процевінсказавпід часСьомогозасіданняРадирегіональногорозвиткувКиєві.

Реклама

Зайогословами,конституційнізміни,вякихєзгадкапро особливий порядокмісцевогосамоврядуваннядляОРДЛО,залишатьсявпарламенті,атакожпообіцяв,щобудутьпідготовленізмінидо Конституції,якіповиннізабезпечитиконституційнупідтримкузміндодецентралізації.

"Сьогодні я можу відзначити, в зв'язку з тим, що пройшли незаконні "вибори" вчора на окупованих територіях, в зв'язку з тим, що Росія взяла на себе повну відповідальність за грубе порушення Мінських домовленостей, ті зміни до Конституції ми залишаємо в парламенті, але, може, ми швидко підготуємо зараз зміни до Конституції, які дозволять нам рішуче продовжити наступ на захист децентралізації, забезпечивши їм конституційний фундамент", – сказав Порошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Главадержавипідкреслив,щозпочаткунаступногорокудепутатине встигнутьцезробити,аджедляцихзмінпотрібнідвісесії.Тому,якзаявивпрезидент,окремимизмінамидо Конституціїплануєтьсязайнятисяз січня2020або2021року (колибудеобранийновийпарламент).

В тренді
"Козявка" і "нікчема": сварка Саакашвілі та Марченка пішла по другому колу

Нагадаємо, 31 серпня 2015 року Рада прийняла зміни до Конституції в частині децентралізації. Противникиухваленнязміндо Конституціїнаполягали,щовонинададутьнайширшіправаокупованимрайонамДонбасуісхідУкраїниотримаєнегласний"особливийстатус".Хочанатой часглавапарламентуВолодимирГройсманзапевняв,щоніякихособливихправДонбасне отримає,затемісцевігромадизможутькращерозпоряджатисясвоїмиресурсами.

Реклама

Яквідомо,прийняттяконституційнихзмінпередбаченоМінськимидомовленостями,томувзаконопроектпередбачавположенняпро те,щоособливостіздійсненнямісцевогосамоврядуваннявокремихрайонахДонецькоїіЛуганськоїобластейвизначаютьсяокремим законом про особливий статус Донбасу.

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти