Інцидент в Керченській протоці змінив ситуацію в Криму: Путіна чекають нові проблеми

16 грудня 2018, 05:30

Нападом на українські кораблі і захопленням моряків Кремль налаштував проти себе не тільки Захід

ОкупованийКримзгуртувавсячерез ситуаціювКерченськійпротоці,а в підтримкузахопленихморяківнавітьоголошувализбірдопомоги. Суспільно-політичнаситуаціянапівостровізагострюється,людинезадоволеніокупантами.

Реклама

Про це розповів в коментарі "Апострофу"експертз питаньбезпеки,ветеранзовнішньоїрозвідки,генерал-лейтенантВасильБогдан.

Зайогословами,своїмидіямивАзовськомуіЧорномуморяхпрезидентРФВолодимирПутінсамсебезагнавупастку,зякоїнамагаєтьсяякимосьчиномвийти.

"Тому з Криму наших моряків перевезли в Москву, щоб там їх обробляти і якось впливати на них. Крім того, Путін не хоче розбурхувати громадську думку в Криму, тому що там вже почалися серйозні процеси, коли наших хлопців затримали і кинули до в'язниці. До речі, це свідчення того, що ситуація в Криму досить складна, оскільки суспільно-політична та соціально-економічна ситуація на півострові погіршується. Населення вже не сприймає того, що було в 2014 році – воно розчароване і може діяти не так, як цього б хотілося  Кремлю", – сказав Богдан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Томунапередодніноворічнихіріздвянихсвятнавряд чиПутінзважитьсяпроігнорувати думкусвітової спільноти,яказасудиладіїРосії,іне піденаякісьширокомасштабніагресивнікроки.

В тренді
"Козявка" і "нікчема": сварка Саакашвілі та Марченка пішла по другому колу
Реклама

Яквідомо, 25 листопадаРосіянесподіваноперейшлав"наступ"вКерченськійпротоці,напавшинаукраїнськікорабліМБАК"Бердянськ",РБК"ЯниКапу"іМБАК"Нікополь".КорабельФСБРФспочаткупротаранивукраїнськийбуксир,післяцьогоагресорщевідкриввогонь,врезультатічогопораненняотрималишістьукраїнськихморяків.Такожбуло захопленнякорабліві24члениекіпажівопинилися в заручниках

Т.зв."суди"вСімферополіта Керчізаарештуваливсіхзахопленихукраїнськихморяків.Всімобрано запобіжний західувигляді утриманняпідвартоюнадвамісяці.Узв'язкузцимМЗСУкраїнинаправивРосіїноту.УкраїнцівзКримуперевезливМосквуівонизараззнаходятьсявСІЗО"Лефортово".Півсотніросійськихадвокатівзаявилипро готовністьзахищатиїх.

УсвоючергуполітологВолодимирФесенкопоясниввкоментарісайту"Сегодня",що Путін не зможеігноруватиЄСіСШАіпочнеторгуватисяпо морякам. Яквважаєексперт,швидше за все,Путінне погодитисявідпуститиукраїнськихморяківпростотак,вінзахочеїхобміняти.

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти