Їх Томос підписаний Сталіним: Порошенко осадив РПЦ, нагадавши про її походження

13 січня 2019, 14:09

Після оголошення автокефалії української церкви українців вже ніщо не зупинить на шляху до свободи, впевнений президент

ФормуванняєдиноїПравославноїцерквиУкраїнище незавершено,оскількидо неїпродовжуютьприєднуватисявсеновііновіпарафії.Про це,якповідомиливпрес-службіпрезидентаПетраПорошенка,вінзаявив13 січня.

"Цетількипочаток.Інамяк і раніше,аможенавітьібільшенеобхідна нашаєдність",-сказаввіннаплощібіляСпасо-ПреображенськогоКафедральногоСоборуврамкахробочоговізитудо Вінниці
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

Президентупевнений,що,об'єднавшись,українціввженіщо незупинить"нашляхудо свободи,до Європейського Союзу".

"Ніхто не здатний зупинити українців, які відходять геть від Російської імперії та Радянського Союзу. Ніхто не здатний зупинити Україну і українців, які знімають ярмо московської церкви і московської імперії", - додав глава держави.

Він зазначив, що церква повинна бути захищена від впливу держави – і іноземної держави особливо.

"І ось зараз наша церква є канонічною, а вони (Російська православна Церква – ред.) нехай зараз самі розберуться, покажуть Томос ... А де їх Томос? Сталіним підписаний? Ось це все з цього і починалося. Правда – її не приховаєш", – нагадав Порошенко.

Нагадаємо, раніше президент України заявив, що
 тема автокефаліїукраїнськоїцерквиочолилаперші шпальтисвітових ЗМІіїйприділяютьувагудержавнідіячірізнихкраїн,іцевиводитьзсеберосійськекерівництво.

В тренді
#NoCivilWar in Ukraine. Коментар Мендель викликав бурю суперечок в соцмережах

Такожмиписали,щопочеснийпатріархПравославноїцерквиУкраїни Філарет вручив Петру Порошенку орден святого апостола Андрія Первозванного.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти