Гройсман в колл-центрі відповів на запитання українців: опубліковано відео

30 жовтня 2018, 12:58

Глава уряду попросив перевести на нього будь-який дзвінок і особисто почув про проблеми людей

Прем'єр-міністрВолодимирГройсманвідвідавурядовийконтакт-центріспробувавсебевроліоператораколл-центруівідповівназапитання українців.Відповіднікадривінопублікувавнасвоїй сторінцівсоцмережі.

Зайогословами,зпочаткурокувконтакт-центрзвернулисямайжемільйонукраїнців.Найбільшактуальні питання-початокопалювальногосезонуінаданнясубсидій
.

Реклама

"Спробував себе в ролі оператора колл-центру. Слухати людей і говорити з ними, пояснювати нашу політику і разом шукати шляхи вирішення проблем – одне з моїх завдань", -написав Гройсман.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Вінпопросив,щобнаньогопереключилибудь-який дзвінокіщоб непідбиралиспеціально.

Прем'єрзазначив,щовцьомуцентрієфахівці,якіпрацюютьзлюдьмизвадами слуху-спілкуваннявідбуваєтьсячерезвідеозв'язокнамовіжестів.

Реклама

Відзначимо,разомзглавоюурядубувміністрсоціальноїполітикиАндрійРева.

Як повідомлялося, в Кабміні підрахували, скільки українців мають право на субсидії.ЗасловамиВолодимираГройсмана,сім мільйонівукраїнськихдомогосподарствмаютьправонатакіпільги,абезпідставні відмовивнаданнідопомоги-неприпустимі.

Також нещодавно глава уряду розповідав, які медпослуги для українців будуть безкоштовними в 2019 гроці. Главаурядуназвавдату,колипочнепрацюватипрограмаз безкоштовногомедобстеження,інагадав,щодлягромадянцебудеможливимтількиза приписамисімейноголікаря.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти