Гройсман: Українці зможуть вибирати постачальника послуг ЖКГ

18 березня 2018, 11:17

Глава уряду хоче вивести сферу ЖКГ в Україні на рівень світових стандартів

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман привітав працівників сфери житлово-комунального господарства з професійним святом та розповів, що Україна збирається виводити галузь на новий рівень, повідомляє прес-служба Кабміну.

За його словами, сфера ЖКГ є однією з базових галузей української економіки і соціальної сфери.

"Реформа житлово-комунального господарства, яку вводить уряд, буде сприяти створенню конкурентного середовища і формування прозорого і ефективного ринку житлово-комунальних послуг, впровадження ефективної інвестиційної політики в сфері житлово-комунального господарства та вдосконалення тарифної моделі. Наше завдання – побудова такої системи житлово комунального господарства, в якій громадяни будуть отримувати якісні та зручні послуги за кращими світовими зразками, і будуть мати можливість вибирати постачальника цих слуг на свій розсуд. В реалізації цього уряд покладається, перш за все, на працівників сфери житлово-комунального господарства", - сказав Гройсман
.

Прем'єрпідкреслив,щознання,умінняінавичкифахівців-комунальниківдозволятьвивестикомунальнегосподарствоУкраїнинаякісноновийрівень.
Реклама

"Нехай результати Вашої роботи говорять самі за себе, а клієнти завжди залишаються задоволені вашою роботою. Бажаю всім працівникам галузі міцного здоров'я та довголіття, сімейного благополуччя", - привітав працівників ЖКГ глава уряду.

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ
Нагадаємо,сайт"Сегодня"публікувавматеріалпро те, як буде працювати комунальна система в Україні. НовийзаконпроЖКГговорить,щосумивплатіжкахможутьвирости,затекомунальниківстанутьпритягати до відповідальності.

Також повідомлялося, як тепер українці будуть платити по рахунках. Виявляється,щокомунальніпослугипересталивважатися"процесом"істали"результатомпроцесу".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти