Гройсман розповів, коли Україна зможе забезпечити себе газом власного видобутку

10 вересня 2017 11:55

Одне з найважливіших завдань уряду – досягнення енергетичної незалежності України, зазначив прем'єр

Прем'єр-міністрВолодимирГройсманзаявляє,щодо 2020 рокуУкраїнаповиннавийтинаповнезабезпеченнявсієїкраїнигазомвласного видобутку.

Про цепрем'єрзаявив,вітаючипрацівниківнафтової,газовоїтанафтопереробноїпромисловостізїхпрофесійнимсвятом,повідомляєурядовапрес-служба
.

Реклама

"Однезнайважливішихзавданьуряду-досягненняенергетичноїнезалежностіУкраїнивідіноземнихімпортерів.Вжесьогоднівводятьсяреформиізаходи,якідозволятьв 2020 роцівийтинаповнезабезпеченнявсієїкраїнигазомвласного видобутку.Цеамбітнамета,алезпаралельнимвведеннямкомплекснихпрограмз енергоефективностітаенергозбереженнявнашихсилахїїдосягти",-сказавГройсман.

Прем'єрнагадав,щонафтогазоваінафтопереробнапромисловістьтрадиційноє стратегічноюсфероювструктурінаціональногогосподарства.Відстанусправвгалузізалежитьрозвитокнаціональноїекономіки,аджевонавпливає,фактично,набільшістьсферматеріальноговиробництвавкраїніівіднеїзалежитьдобробутусіхгромадян.

Не пропусти!
Австрія – Північна Македонія: онлайн матчу суперників України на Євро-2020
Збірна Австрії проти Північної Македонії

"Вінтересахвсієїкраїни-забезпечитибезперебійнийрозвитокімодернізаціюнафтової,газовоїтанафтопереробноїпромисловості,ввестиновістандартивуправлінні,нейтралізуватикорупційніризики,посилитиполітикуенергетичноїінтеграціїз країнамиЄвропейськогоСоюзу",-зазначивГройсман.

Вінпобажавпрацівникамнафтової,газовоїтанафтопереробноїпромисловостіміцногоздоров'я,професійногозростання,добробуту та злагоди.

"Вірю,щоразоммиздійснимовеликіперетворення.Успіхівваміперемог!",-додавглавауряду.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти