Гройсман: Прийнятий Бюджет-2019 – збалансований і реалістичний

23 листопада 2018, 09:24

Глава уряду зазначив, що цей документ дозволить посилити співпрацю в МВФ і отримати чергову фінансову допомогу

Прем'єр-міністрВолодимирГройсманпривітавприйняття Верховною Радою Державного бюджету на 2019 рік. Вінзазначив,щоприйняттяголовногофінансовогодокументадаломожливістьне тількиплановоувійтивнаступнийфінансовийперіод,а йпосилитиспівпрацюза програмамимакрофінансовоїдопомогиЗаходу.

Реклама

Зайогословами,вдокументі збереженовсіголовнінапрямкифінансування-армія,секторбезпеки,соціальніпрограми:

  • "доступні ліки";
  • проведення монетизації субсидій;
  • автоматичний перерахунок пенсій;
  • збережені програми підтримки промисловості, насамперед агросектору і використання надр;
  • будівництво і відновлення доріг.

"Документ є збалансованим і відповідає принципам співпраці з одним з ключових фінансових партнерів – Міжнародним валютним фондом. Ми маємо стабільність – і в кінці цього року, і в наступному. 2019 рік буде непростим – економічно і політично. Але є бюджет – збалансований і реалістичний. ми зберегли всі програми – безпеки і оборони, в медицині, освіті, будемо будувати дороги, будемо продовжувати децентралізацію", -прокоментував прийняття Бюджету Гройсман.

В тренді
#NoCivilWar in Ukraine. Коментар Мендель викликав бурю суперечок в соцмережах

Відзначимо,пленарнезасідання,наякомуприймавсяголовнийфінансовийдокументкраїни,триваловцілому 20годин.ЩевчоравранціВерховнаРадапроголосувала(хочаізтретьоїспроби)запропозиціюглавипарламентуАндріяПарубіяне закривативечірнє засідання,поки небудеприйнятийбюджет.Читайтедетальніше, як приймався Бюджет України на 2019 рік.

Також стало відомо, як голосували народні депутати. Виявилося,щоРадикальнапартіяЛяшка,"Самопоміч","Батьківщина"і"Опопзіціоннийблок"не далижодного голосуна підтримкубюджету.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти