Гройсман пообіцяв поліпшити якість доріг через 2-3 роки

14 травня 2016 20:01

Кабмін проведе децентралізацію управління доріг країни

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман прогнозує поліпшення стану дорожнього господарства в Україні через 2-3 роки.

"Кабінет міністрів працює над тим, щоб створити окремий Дорожній фонд у складі державного бюджету України, куди будуть акумулюватися ресурси", – заявив Гройсман, зазначивши, що відповідне рішення може бути прийнято спільно з парламентом у вересні.

Крім того, уряд передасть державні дороги місцевого значення в управління обласних державних адміністрацій.

"Ми проведемо децентралізацію управління доріг України. Ми всі з Києва передамо, державні дороги місцевого значення на місця, на обладміністрації, які будуть управляти цим процесом. Далі ми туди передамо кошти і ресурси. Ви побачите, що за 2-3 роки ситуація з дорожнім господарством буде зовсім інша і якісно краща", – сказав прем'єр.

Прем'єр-міністр також зазначив, що сьогодні в місцевих бюджетах є ресурси для співфінансування ремонту доріг завдяки збільшенню надходжень в результаті розпочатої фінансової децентралізації.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України
схваливвиділення14,2 млрдгрнзрізнихджерелнапроведенняремонтутареконструкціїавтомобільнихдорігкраїнивпоточномуроці.

Реклама

За інформацієюМінінфраструктури,фінансуваннябудеспрямованонакількапріоритетнихпроектів,асаме-ділянкидорігКиїв – Харків і Київ – Одеса (ділянкизагальною протяжністюблизько148км),дорогиКарпатськогорегіону,об'єктиу Львівськомурегіоні,атакожнароботиз відновленнядорожньоїінфраструктуривсхіднихобластяхкраїни.

В тренді
Дмитро Разумков: Механізм деолігархізації має працювати, коли ми є у владі, і коли нас немає

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти