Гройсман подякував Нідерландам за важливе рішення

14 грудня 2016, 16:23

За його словами, суд Амстердама зайняв чітку позицію – культурне надбання Криму і сам Крим – це невід'ємна частина незалежної України

Прем'єр-міністрВолодимирГройманподякувавсудуНідерландівзаприйняттярішенняпро поверненняскіфськогозолотаУкраїні.Про цевіннаписавуFacebook.

"ВдячнийНідерландамзачіткупозицію-культурне надбанняКримуісамКрим-ценевід'ємначастинанезалежноїУкраїни",-написаввін
.

Реклама

МіністрюстиціїУкраїниПавлоПетренкопрогнозує, щоекспонатикримськихмузеївзколекції"Крим-золотийострівуЧорномуморі"(такзване"скіфськезолото")можутьповернутисязНідерландівдо Києвавкінцінаступногороку.

Ранішеповідомлялося,щоокружнийсудАмстердамаухваливрішенняне повертатираритетивокупованийКрим,іцеозначає,щозолотодістанетьсяУкраїні.

В тренді
Екс-нардеп побив "слугу народу" Соломчука в прямому ефірі: відео
Фото: скріншот
В тренді
Загрожують катастрофічні наслідки: РФ збільшила кількість кібератак на Україну
Ілля Вітюк, фото: СБУ
В тренді
У Медведчука можуть відібрати "трубу" за 284 млн грн: подробиці позову до нардепа

Нагадаємо,влютому2014колекціяскіфськогозолотабулавивезенавАмстердамдляучастіу виставці"Крим:золотоітаємниціЧорногоморя"вмузейАллардаПірсона.

Реклама

Виставкаскладається зколекційп'ятимузеїв,одинзякихрозташованийвКиєві,ачотири-вКриму.Серед500експонатіввиставки-артефактизскіфськогозолота,церемоніальнийшолом,дорогоціннікаменіімечістародавніхгреківіскіфів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти