Гройсман обіцяє допомогти розібратися у скандальній забудові Сінного ринку

22 квітня 2017, 10:04

Прем'єр-міністр вважає, що люди не повинні бути заручниками забудовників

Прем'єр-міністрУкраїниВолодимирГройсманготовийдопомогтиу вирішенні ситуаціїззабудовоюСінногоринку.Про цевінзаявиввінтерв'ю,повідомляєЛівий берег.
За словами прем'єра, до нього з цього питання звернулися і активісти, і мер Києва Віталій Кличко.

"Я дав відповідне доручення урядовим структурам, вони зараз працюють. Думаю, найближчим часом буде висновок, що до чого, які є відхилення, і як з ними боротися", – розповів глава КМУ, зазначивши, що при необхідності дасть розпорядження перевірити, причетне чи Міністерство культури до видачі відповідної дозвільної документації.

"Насправді в рамках децентралізації багато повноважень перейшло на місця, до міської адміністрації. Але я завжди готовий допомогти. Міста не повинні бути заручниками забудовників. Вони створюються для людей, і саме люди повинні відчувати себе повноцінно. А коли забудовують так, що неможливо ні зітхнути, ні пройти, ніде машину поставити, з дітьми погуляти – це варварство. Тому відповідні служби все перевірять, якщо міській раді знадобиться допомога, ми завжди допоможемо на благо киян", – додав
Гройсман.

Скандал з будівництвом нового житлового кварталу на місці зруйнованої пам'ятки Києва – Сінного ринку – знову набирає обертів. Покикиянивимагаютьприпинити,роботитоприпиняються,топочинаютьсязнову,аактивістам,якінамагаютьсядовестийогонезаконністьізахиститимісто,погрожують.

Реклама

Сінний ринок зник у 2004 році, коли Київська міська рада прийняла рішення № 618/2028 про передачуземельної ділянки на вулиці Воровського, 17 двом приватним компаніям-ТОВ"Фірма"Ферро"іТОВ"Сіннийринок"для"будівництва,експлуатаціїтаобслуговуванняторговельно-офісно-житловогоцентрузпідземнимпаркінгомтадлязнесенняіснуючихбудівель".Ділянкаплощею1,98габуло передановорендуна10років.

В тренді
Чи може священник бути депутатом? Глава УГКЦ Шевчук дав відповідь

Улютому 2005 рокуКиївська міськрадазміниласвоєрішення,замінившислова"длязнесенняіснуючихбудівель"словами"із забезпеченнямподальшогофункціонуванняринкуз продажупродовольчихінепродовольчихтоваріввкапітальній спорудіізі збереженнямробочихмісць"(рішення № 618/2028 від 24.02.2005).

Черезкількароків судової тяганиниВищийгосподарськийсудУкраїнивизнав,щодоговір купівлі-продажу цієї земельної ділянки закріплений за третьою компанією – ТОВ "Орест" (постанова від 22.04.2013 у справі №44/396).  УДокументівказано,щобудебудівництвоторгово-офісного-житловогоцентрузпідземнимпаркінгомтазнесенняіснуючихспоруд.Правовласностіназемельну ділянкубулозареєстрованозаТОВ"Орест"іпереданокомпанії-нерезиденту.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти