Гройсман не знає, чи зможе ця Рада остаточно змінити Конституцію

12 вересня 2015 17:56

Україна повинна знайти 300 голосів, заявив спікер

Голова Верховної Ради ВолодимирГройсманне знає,чи є в парламенті300голосів на підтримкузмін до КонституціїУкраїни в частинідецентралізаціїв другому читанні, але впевнений,що ці голоситреба знайти.

Реклама

"Чи є умене300голосів,я не знаю.Я хочу підкреслититільки одне:Українаповинна знайти300голосів,які дозволятьраз і назавждизмінитипострадянськукорумповану системунасучасну системумісцевого самоврядування,яка дозволить створитиосновудля народженнясправжнього громадянського суспільства, -сказав він.

Спікер ВРпідкреслив, що зміни, пропонованідо КонституціїУкраїни, є"дійсноєвропейськими,вониє системнимиі якіснимиз точкиствореннясистеми народовладдяв нашій країні".

Нагадаємо, що 31серпня Верховна Радаприйняла в першому читанніпроект змін до КонституціїУкраїни в частинідецентралізації.Це викликалокривавізаворушенняпід будівлеюВРі розбіжності всамому парламенті.Трифракції коаліціївідмовилися підтримуватипреждложенниезміни Основного законучерез надаванітамповноваженняДонбасу ійоготак званий "особливий статус".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти