Гройсман назвав п'ять головних пріоритетів уряду на 2019 рік

18 грудня 2018, 13:11

Кабінет міністрів буде орієнтуватися і на економіку, і на розвиток людського капіталу

Прем'єр-міністрВолодимирГройсманзаявив,щонанаступнийрікпередурядомстоїтьп'ятьпріоритетнихнапрямків,середякихіборотьбазкорупцією,іекономічне зростання.Про цевінсказавназасіданніКабінетуміністрів,передаєурядовийпортал.

"Пріоритетина2019рік -посиленняекономічногозростання,ефективне управління,розвитоклюдськогокапіталу,верховенствоправаіборотьбазкорупцією,питаннябезпекитаоборони",-сказаввін
.

Реклама

Зростання економіки

Економічне зростаннябудебазуватисяна подальшому спрощенні бізнес-клімату, реформуванні Державної фіскальної служби по податкових і митних напрямках, на введенні масштабної приватизації, вдосконаленні системи закупівель, розвитку інновацій і технічному переоснащенні промисловості, запуску експортно-кредитного агентства, подальшому розвитку агросектора. Серйозні стимули передбачені в секторі енергетики. Серед них – розвиток повноцінного ринку газу та електроенергії, відкриті аукціони на дозволи на видобуток копалин і запуск Фонду енергоефективності.

1545130757.9744

2_30

Реклама

1_54

Ефективне управління

Цейпріоритетпередбачаєкадровепосиленнядержавноїслужби,розширенняспектруелектроннихпослугдлягромадянтаінтеграціюсистемідентифікації.

"Митакожпереходимонатрирічне бюджетне планування.Це означає,щомибудемодивитисянаперспективу-щобукраїнцірозуміли,щомиробимов 2020 році,2021та2022 роках.Цедозволяєзапланувативитратитакимчином,щобвирішититупроблему,якубачимо",-розповівГройсман.

1545130943.5917

Реклама

f_02

Розвиток людського капіталу

Тут йдеться про якісну освіту-шкільну,професійно-технічну,інклюзивну,онлайносвітніресурсиіможливість перекваліфікаціїгромадяннезалежновідвіку.Такожсюдивходитьпродовженнямедичноїреформивсторонувведенняновихбезкоштовнихдлягромадянпослугта оновлення"екстреноїдопомоги".

В тренді
Зустріч у "нормандському" форматі може пройти на Донбасі на передовій

1545131091.7728

h_02

Реклама

hh_01

Верховенство права

Говорячипро пріоритетверховенствоправа,главаурядузаявивпро план запуску Антикорупційного суду, продовженняініціативи"Ямаюправо",запусклабораторіїкіберкриміналістики.

11111111111

Безпека та оборона

ПріоритетбезпекиіоборонипередбачаєповнезабезпеченняарміїівпровадженняавіаціївсистемуМВСі ДСНС.

1545131255.9873

f_03

"Будемотакожоновлюватипожежно-рятувальнутехніку,підтримуватинашихгромадян-бранцівКремля.Тутголовнеповернутиїхдодому.ІпочинаємопрограмупсихологічноїпідтримкимирногонаселеннянаДонбасі",-підкресливпрем'єр-міністр.

Нагадаємо,насьогоднішньомузасіданніурядуприйняторішення – зновогорокуполіпшитипідтримкуфермерів в Україні. Покращеннястосуватимутьсярозподілукоштівдержавноїдопомогифермерам,анонсувавГройсман.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти