Грибаускайте: Росія погрожує литовським міністрам за введення санкцій

7 грудня 2018, 14:41

Литва ввела національні санкції проти росіян, відповідальних за напад на українські кораблі в Керченській протоці

Президент Литви Даля Грибаускайте заявила, що за введення санкцій проти РосіїлитовськимміністрамнадходятьособистіпогрозизМоскви.Вонатакожповідомила,щоЛитваввеланаціональнісанкціїпротиросіянвзнакпротеступротиатакиРФнаукраїнськікораблівКерченськійпротоці.Про цевонасказаланаспільнійзпрезидентомПетромПорошенкомпрес-конференціївКиєві.

Реклама

За її словами, важливо відкрито виступати проти агресора, який навіть не соромиться погрожувати у відповідь на санкції.

"Ми знаємо, що міжнародні організації не ввели ніяких санкцій у відповідь на російські дії, але ми прийняли свої національні санкції в знак протесту проти нападу в Керченській протоці. Іноді не так просто бути першою країною при введенні санкцій. Ми отримуємо особисті погрози від Росії, наприклад, мій міністр закордонних справ (Лінас Нікявічюс. – Ред.) отримав. Але ми знаємо, що це очікувана реакція", – сказала Грибаускайте.

Литовський лідер зазначила, що під нові обмежувальні заходи потрапили особи, відповідальними за
напад наукраїнськікораблівКерченській протоці. Вонапояснила,щотакимидіямиЛитвапоказуєсвітові своєставленнядоросійськоїагресії.

"Азовськеморе неєтериторієюРосії,іщодоцьогоморядіютьвсіміжнароднідомовленості,іРосіятаксамо,якіінші,повиннавиконуватиумовицихміжнароднихдомовленостей.Ясподіваюся,щомипідтримаємо(вБрюсселі.-Ред.)всітістарісанкції,яківжевведенінаоснові(виконання)Мінськихдомовленостей",-заявилапрезидентЛитви.

В тренді
Зеленський розповів, що думає про майбутню зустріч Путіна та Байдена

Як повідомлялося, Литва зібраласяввестисанкціїпротиРосіїчерез агресіювАзовському морі. ЛитовськеМЗСзвернулосядо департаментуміграціїприМіністерствівнутрішніхсправзпропозицієювключитивсписокнебажанихвЛитвіосіб,якібезпосередньобрали участьвактіагресіїпротиукраїнськихвійськовихкораблівта екіпажів25 листопада,атакож-представниківвійськовогокерівництваРФ,відповідальнихзацейакт.

Також глава МЗС Литви Лінас Лінкявічюсназивав РосіюголовнимдестабілізуючимфакторомОБСЄ.ВінзвинувативМосквувігноруваннібагаторазовихзакликівізверненьприпинитипорушенняпринципівОБСЄ.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти