ГПУ порушила справу проти азаровського "Комітету порятунку України" – нардеп

15 серпня 2015, 18:10

Провадження відкрито за фактом заяв цього псевдооргану

Генеральна прокуратураУкраїнипорушила кримінальнусправу за фактомзаявствореноговМосквіна чолі з МиколоюАзаровимтакзваного "Комітету порятункуУкраїни", повідомляєнароднийдепутатз фракціїБлокПетраПорошенка ІринаФриз.

Реклама

"ГПУпорушила кримінальнусправу за фактомзаявтакзваного "Комітету порятункуУкраїни", створеноговМоскві", -цитуєФризTwitterпартії "Солідарність/БПП".

Офіційного підтвердження даноїінформації відГПУпоки немає.

Якповідомлялося, 3 серпняАзароввиступивпередросійськими ЗМІвМоскві, де,разом з колишніминароднимидепутатамиУкраїнита іншими представникамивлади часівпрезидентстваВіктораЯнуковичастворив так званий"Комітет порятункуУкраїни" і очоливйого.

Серед іншогоАзаровзаявив,що без зміниполіткерівництвавУкраїніне можнавстановити мирі злагода.Комітеттакожухваливрішення про висуненнякандидатомвпрезидентиУкраїниВолодимираОлійника.Азаровтакож заявив, щонатериторіїУкраїнитакож перебуваютьдіючі члениКомітету, імена яких неможутьбути озвученіз міркувань безпеки.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти