Держкомтелерадіо заборонив використовувати російські електронні публічні сервіси

2 квітня 2015 16:51

Для роботи вимагають використовувати домени відомства ".comin.gov.ua" або ".tvradio.gov.ua", а також ".ua"

З метою забезпечення захисту інформаційно-телекомунікаційних систем государсвенной комітету теле- радіомовлення України та в підвідомчих організаціях затверджені правила використання електронних поштових скриньок і публічних сервісів. Відповідний наказ підписав голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

Реклама

Зокрема, в апараті Держкомтелерадіо та в підвідомчих організаціях заборонено для електронного обміну інформацією, пов'язаною з виконанням службових обов'язків, використовувати російські електронні публічні сервіси (електронна пошта, файлові сховища, соціальні мережі тощо), зареєстровані в доменах ".ru" , ".рф". Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

У повідомленні говориться, що для відправки та отримання електронною поштою електронних копій службових документів, підготовлених у паперовому вигляді, працівники Держкомтелерадіо відтепер повинні використовувати виключно службові (офіційні) адреси електронної пошти, створені в доменах ".comin.gov.ua" або ".tvradio.gov.ua". Працівники підвідомчих організацій відповідно до наказу повинні користуватися виключно службовими (офіційними) адресами електронної пошти, створеними в доменах нижчого рівня домену ".ua".

"Заходи з кібер-безпеки сьогодні дуже важливі, – зазначає перший заступник голови Держкомтелерадіо Богдан Червак. – В умовах війни, розв'язаної проти України Російською Федерацією, активізувалися і російські комп'ютерні терористи, які вчиняють ДДОС-атаки на сайти органів виконавчої влади, роблять спроби зламати поштові скриньки та облікові записи. Відмова від використання російських електронних публічних сервісів – це важлива складова захисту інформації і нашої інформаційної безпеки", – зазначають у відомстві.

Не пропусти!
Україна – Австрія: відео гола та огляд визначального матчу групи C на Євро-2020
Олександр Зінченко та Олександр Караваєв проти Крістофа Баумгартнера

У Держкомтелерадіо нагадують, що про всі спроби або фактах несанкціонованих дій в інформаційно-телекомунікаційних системах, в тому числі по електронних поштових сервісів, слід невідкладно повідомляти Команді реагування на комп'ютерні надзвичайні події України (CERT-UA) Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України ( www.cert.gov.ua).

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти