Глава Пентагону про нову агресію Росії: "До Путіна явно погано доходить"

2 грудня 2018, 09:29

Росію знову викрили у втручанні в американські вибори і засудили за напад на українські кораблі

МіністроборониСШАДжеймсМеттісвважає,щодопрезидентаРФВолодимираПутінаявнопоганодоходить,щойогоагресивнідіїрозкритііценалаштовуєсвітпротиросіян,алеМосквазновувтрутиласявамериканськівибориізастосуваласилупротиУкраїни.Про цевінсказавпід часфоруму збезпекивКаліфорнії,передаєReuters.

На його думку,змоментуприходудовладиТрампавідносиниміжСШАіРосієюзначнопогіршилися.Такожвінзазначив,щоПутінпродовжуєагресивнідіїпротиамериканців
.

Реклама

"Путінминулого місяцязновунамагавсязаплямуватинашівибори (проміжні вибори до Конгресу – ред.), імипродовжуємоспостерігатизусиллявцьомунапрямку.Вінпродовжуєспробипідірватидемократичніпроцеси,якіпотрібнозахищати", – заявив Меттіс.

Також він пояснив, що нещодавня агресія Росії в Керченській протоціпояснює,чомуміжнародна спільнота дедалібільшенедовірливовідноситьсядо Кремля.

"ДомістераПутінаявнопоганодоходить.Вінне визнає,щоте, щовінробить,насправдістворюєворожістьпротийоголюдей...Мимаємосправузкимось,комумипростоне можемодовіряти", – сказав глава Пентагону.

В тренді
На війну зможуть відправити і без мобілізації: Зеленський підписав закон

Відзначимо,напередоднівБуенос-АйресіпройшовсамітВеликої двадцятки(G20).Серед іншогосвітовілідериобговорювализпрезидентомРосіїукраїнське питання,втомучисліканцлерНімеччиниАнгелаМеркель,президентФранціїЕммануельМакрон,прем'єр-міністрКанадиДжастінТрюдо.Всівонизакликалиросійськоголідерадо звільненняукраїнськихморяків,захопленихвКерченськійпротоці.

Реклама

У тойжечас,незважаючинаскасованінапередодніпереговориміжпрезидентамиСШАіРФ, все ж відбуласякоротказустрічПутіназТрампом "на ногах". Російськийлідеррозповів,про щоговоривзамериканськимколегою,ічому,на його думку,не відбуласяповноформатназустріч.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти