Генпрокурор РФ заявляє, що жодних запитів на видачу Януковича не отримував

11 січня 2015, 20:39

При цьому Генпрокуратура зазначила, що контакти між наглядовими відомствами двох країн не припинялися

Генеральна прокуратураРФ досіне отримувалазапитів відукраїнських колегпро видачуекс-президентаУкраїниВіктораЯнуковичата інших політиків.

Реклама

Про це повідомивгенпрокурорРФЮрійЧайкавінтерв'ю,яке буде опубліковано12 січня в"Російській газеті".

"Запитипро видачуукраїнських політичнихдіячів, у томучислі іЯнуковича,з компетентнихорганівУкраїнипоки що не надходили.Принадходженнітакихзапитіввонибудутьрозглядатисявідповідно доміжнародних договорів і законодавстваРосії",- заявивЧайка.

Прицьому Генпрокуратуразазначив,що контакти міжнаглядовимивідомствами двох країнне припинялися.

"В ціломуу насзберігаютьсянеобхідні контактиз Генеральною прокуратуроюУкраїни,втому числіми направляємозапитипро правову допомогуросійськихслідчих органіві розглядаємоаналогічнізапитиукраїнської сторони", – сказавЧайка.

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ
Реклама

Нагадаємо, що Віктор Янукович втік з Українивкінці лютогопід час РеволюціїГідності, відразу післякривавих подійнаМайдані(розстрілактивістів).Спочаткуекс-президентпоїхавна Донбас,звідкиперебрався в Крим, а далі – в Росію.

Генеральна прокуратураоб'єднала всізлочини, вчиненічетвертимпрезидентомУкраїниВікторомЯнуковичемта його оточенням, в одну кримінальну справу. Про це повідомивгенпрокурорВіталійЯрема.

Екс-президентазвинувачують у "державній зраді" і "створенні злочинноїорганізації".За словамигенпрокурора,навіть якщоВіктораЯнуковича невдасться повернутивУкраїнудо початку процесу,йогобудутьсудитизаочно.


Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти