Генерал: Путін здригнувся і пішов на поступку Донбасом

29 жовтня 2017 13:39

Романенко вважає, що одними лише миротворцями війну на сході України не припинити

Президент Росії Володимир Путін своєю ініціативою по розміщенню миротворців на Донбасі показав, щойогопозиціяпоУкраїніослаблаівінпішовнапоступку,оскількиранішеМосквакатегоричнозаперечувалаприсутністьмісіїООН.

Таку думкувисловиввінтерв'ю"Апострофу" генерал-лейтенант, заступникначальникаГенштабуЗСУв2006-2010рокахІгорРоманенко.

Зайогословами,КиївмаєпросуватиідеювведеннямісіїнаДонбас,оскількивонасплутаєвсіпланиРосії.
Реклама

"Вінужездригнувся,бовпринципізгодензвведенняммиротворчихвійськ.А,по-друге,всеодноцепоступка-якщоранішебулоповнезапереченняситуації,тотепервінїївизнав.Апіслязаяви,щотількиналінії(розмежування),точерезкількаднів-знову ж таки,вінподивився,озирнувся,зрозумів,щоцепусте,ісказав,що миротворці можуть бути по всій територіїдля охорони місії ОБСЄ. Ось він на цьому поки зупинився і ніяк інакше. А миротворці потрібні, тому що все, що хоч якось заважає їм на окупованій території, природно, нам на користь. Миротворці будуть їм (росіянам і бойовикам на Донбасі – ред.) заважати, значить, ми однозначно повинні підтримувати, просувати, відстоювати і так далі",-розповівРоманенко.

Не пропусти!
Матч Данія – Фінляндія дограють сьогодні: коли продовжиться зустріч в Копенгагені
Збірна Данії проти Фінляндії на Євро-2020
Такожвінпояснив,щооднимилишемиротворцямине вдастьсяприпинитивійнунаДонбасі,авирішитицюпроблемуможналишевсукупностірізнихфакторів.

"Необхідно припинити військові дії, тобто реалізувати перший пункт Мінських угод, а потім все інше – і це досить надовго і всерйоз. Ясна річ, що нас не влаштовує інша частина угод, крім безпеки. Але треба вирішувати всі ці питання в рамках законодавства України. І поки в цих рамках не будуть проведені заходи, це затягнеться надовго. Треба вирішувати все за законодавством України – ось ця позиція принципова і треба по ній рухатися. Або так, або ніяк. А те, про що там вони (бойовики) мріють

Нагадаємо,вчорапрезидентРосіїВолодимирПутінзаявив,щопідтримуєприсутністьмиротворцівООНнаДонбасі,іназваврядумов,якігостророзкритикуваливУкраїні.
УсвоючергупрезидентУкраїниПетроПорошенкозаявляв,щозаконпро реінтеграцію Донбасу зробить неможливою присутність російських "миротворців" в Україні.

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти