ФСБ Росії планує провести слідчі дії з українськими моряками

10 грудня 2018, 15:34

Адвокати полонених моряків мають намір на цьому тижні потрапити до своїх підзахисних

Федеральнаслужбабезпеки(ФСБ)РФрозпочинає проведенняслідчихдійзукраїнськимиморяками,якібули захоплені25 листопада врайоніКерченської протокиідоставленівМоскву.

"Швидше за все,япотраплюдо мого підзахисногонацьому тижні,томущозапланованіслідчідії",-повідомивадвокатІлляНовіков,що захищаєінтересикомандирабронекатера"Бердянськ"РоманаМокряка.

Якісамеплануютьсязаходи,"покиневідомо",уточнивадвокат
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

Нагадаємо, 25 листопадаРосіянесподіваноперейшлав"наступ"вКерченськійпротоці,напавшинаукраїнськікорабліМБАК"Бердянськ",РБК"ЯниКапу"іМБАК"Нікополь".КорабельФСБРФспочаткупротаранивукраїнськийбуксир,післяцьогоагресорщевідкриввогонь,врезультатічогопораненняотрималишістьукраїнськихморяків.Такожбуло захопленнякорабліві24члениекіпажівопинилися в заручниках.Читайте детальніше хроніку подійіякУкраїнавідповіланаагресію Росії.

В тренді
Рада без їдальні: де харчуються і які чайові лишають нардепи (відео)

Як розповідали раніше в СБУ, росіяни напалинаукраїнцівдесятьмакораблями,вертольотамиі літаками. Успецслужбітакожвказали,щоодинзросійськихштурмовиківвикористовувавпротиукраїнськихкатерівдвібойовінекерованіракети.Врезультатібуло пораненочленівекіпажу.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти