Євросоюз збільшить витрати на боротьбу з російською пропагандою

25 листопада 2017, 16:29

Щорічно будуть виділятися 1,1 мільйона євро

Європейськийсоюзплануєзбільшитифінансуванняробочоїгрупи,яказаймаєтьсяоперативнимпротидієюросійськійдезінформації,дляборотьбиз якоюне так давно був запущений сайт. Про це повідомляє"Голос Америки".

Відзначено,що,починаючиз 2018 рокупротягомтрьохроків,націцілібудещорічновиділятися1,1мільйонаєврозбюджетуЄС.

Примітно,щодлямоніторингуситуаціїстворено мережупозаштатнихавторів.Унійзначатьсяпонад400журналістів,експертівтапредставниківНКО.

Прицьомуспівробітникигрупиособливопідкреслюють,щоїхосновним завданнямєроз'ясненняполітикиЄвросоюзуповідношеннюдо країнСхідноїЄвропиівиявленнянеправдивихповідомленьросійськихофіційнихосібіЗМІ.

Реклама

Відзначимо, що 60 % всіх російськомовних акаунтів в соціальній мережі Twitter є ботами. Про цейдетьсявдоповідіЦентрупередовогодосвідуНАТОзі стратегічних комунікацій.

В тренді
Чи може священник бути депутатом? Глава УГКЦ Шевчук дав відповідь
"Російськомовні боти створюють приблизно 70% всіх російських повідомлень про НАТО в країнах Балтії і Польщі. Загалом 60% активних російськомовних облікових записів мають вигляд автоматизованих. Для порівняння 39% англомовних облікових записів є ботами", -йдеться в доповіді.

Нагадаємо, недавно Facebook виступив з гучним звинуваченням на адресу Росії

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти