Євросоюз продовжив мандат Консультативної місії ЄС в Україні

20 листопада 2017 14:38

EUAM прагне зміцнювати і підтримувати реформи поліції і інших правоохоронних органах

Європейська рада продовжила дію мандату Консультативної місії Європейського Союзу (EUAM) в Україні до 31 травня 2019 року і затвердила її бюджет на суму 32 млн євро на наступні 18 місяців. Відповідне повідомлення поширила 20 листопада в Брюсселі Рада ЄС.

Реклама

У Раді нагадали, що EUAM була розгорнута в Україні з грудня 2014 року, з метою підтримки українських державних установ в реформуванні сектора громадянської безпеки. Місія є одним з центральних елементів посиленої підтримки, яку ЄС надає українській владі останніми роками.

Зокрема, EUAM прагне зміцнювати і підтримувати реформи в державних установах, таких як поліція, інших правоохоронних органах та судового сектора, включаючи прокуратуру.

Місія надає стратегічні консультації українській владі, які підтримуються оперативною діяльністю, включаючи навчання, з метою розвитку стабільних, підзвітних і ефективних служб безпеки, зміцнюють верховенство права.

Цей процес, в кінцевому підсумку, покликаний відновити довіру українського народу до своїх служб цивільної безпеки, які зазнали звинувачень в корупції і зловживаннях.

Реклама

EUAM – це неозброєна громадянська місія зі штаб-квартирою в Києві і регіональними представництвами у Львові і Харкові. Незабаром представництво буде відкрито і в Одесі.

Нагадаємо, Консультативна місія ЄС в Україні та Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні (EUACI) допомагатимуть українському Агентству з розшуку і менеджменту активів (АРМА) в період його становлення.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти