Єврокомісія: Україна виконала тільки два пункти Плану лібералізації візового режиму

8 травня 2015, 21:11

Комісія висловила готовність провести наступну оцінку ситуації швидше ніж через рік при проведенні необхідних реформ

Європейська комісія зазначає, що, незважаючи на значний прогрес Києва у реалізації Плану дій щодо лібералізації віз, багато чого так і не було виконано офіційним Києвом.

Реклама

Як наголошується в опублікованій у п'ятницю доповіді про прогрес Києва у реалізації Плану дій, тільки у сфері судового співробітництва у кримінальних справах і в питаннях виробництва біометричних паспортів Україні вдалося повністю виконати всі вимоги ЄС.
Разом з тим, по всіх інших пунктах поставлені цілі або "майже досягнуті", або "досягнуті частково".

Зокрема, Києву вдалося частково досягти цілей, поставлених у пункті про надання притулку. Разом з тим, необхідно посилити можливість надання юридичної допомоги особам, які шукають міжнародного захисту, встановити правила статусу, прав та обов'язків іноземців, яких не можна повертати, але які ще не отримали міжнародного захисту, поліпшити утримання осіб, які шукають міжнародного захисту, зокрема, збільшити фінансування на харчування, оскільки зараз на одного біженця на день виділяється 12 грн.

Частково досягнутими вважаються цілі у сферах боротьби з організованою злочинністю, боротьби з торгівлею людьми і з корупцією.

В тренді
"Вони тут? Вони всюди". Зеленський потролив журналістку через російський переклад (відео)

"Враховуючи виняткові обставини, внутрішні і зовнішні виклики, з якими вона зустрічається, досягнутий Україною прогрес за чотирма блоками Плану дій щодо лібералізації віз вартий уваги", – наголошується в доповіді.

Реклама

При цьому, Комісія висловила готовність провести таку оцінку ситуації швидше ніж через рік при проведенні необхідних реформ.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти