Єврокомісія підганяє ЄС з безвізовим режимом для України

16 червня 2014, 12:18

Деякі країни вже досягли прогресу в цьому питанні, уточнила комісар

Комісар ЄС з питань внутрішніх справ Сесілія Мальмстрем направила листи країнам-членам ЄС, в яких, зокрема, виступила з пропозицією сприяти максимальному спрощенню візового режиму з Україною.

"Я направила лист ще перед тим, як ми прийшли до висновку про можливість переходу до другого етапу реалізації Плану дій щодо лібералізації віз, в якому зазначила, що, незважаючи на те, що Україна не входить до списку країн, які мають право на безвізовий режим, можна використовувати всі можливості, надані Візовим кодексом ЄС для спрощення візового режиму", – сказала вона
.

Реклама

Читайте також:Ромпей: Підписанняполітичної частини Угодипро асоціацію- сигналсолідарності зУкраїною

Єврокомісар також зазначила,що такимикрокамищодо спрощеннявидачі візможуть бутизниження або скасуваннявізових зборівта видачабагаторазових візнатривалий термін.

"Деякі країнивже досяглипрогресу в цьому,алене всі",- додалаМальмстрем.

Ранішеглавапредставництва ЄСвУкраїні
Ян Томбінський заявив,щоУкраїнаможеотримати безвізовийрежимз ЄС докінця року.

Нагадаємо,ВерховнаРадана початку травняприйнялачотири закони,необхіднихдля спрощеннявізовогорежиму дляУкраїниз країнами Євросоюзу.ВладаУкраїниіпредставникиЄС ранішезаявляли,що після прийняттяданихзаконівУкраїниотримаєможливість оформитибезвізовийрежимз країнамиЄвросоюзу вжена початку2015 року.

В тренді
Українська армія одна з найсильніших в Європі: в США похвалили Україну

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти