Єврокомісар Хан висловився про напади на активістів в Україні

9 листопада 2018, 09:10

Європейський чиновник прилетів в Україну і зустрівся з активістами і адвокатом Гандзюк

Комісар Європейського Союзу з питань європейської політики сусідства і переговорів по розширенню Йоханнес Хан закликав притягнути винних в нападах на активістів в Україні. Про це йдеться в повідомленні в його Twitter-акаунті.

"Провів першу зустріч в Україні і саме з громадськими активістами і адвокатом Катерини Гандзюк. Напади на активістів неприйнятні, їх винуватців і замовників слід притягнути до відповідальності", - заявив Хан.

Єврокомісар підкреслив, що не буде стабільної, сучасної і процвітаючої України без сильного Верховенства права та незалежних судів
.

Реклама

dfdfd

Нагадаємо, 4 листопадасталовідомопро смертьактивістки.Зазначалося,щопомерлавонавідобривутромбупрямовлікарні.Однакпізнішез'явилосяповідомленнявінтернет-групі"Хтозамовив Катю Гандзюк?" про причину смерті Гандзюк.Активісткабороласязкорупцієювправоохороннихорганахісередчиновників,домагаласярозслідуваннясправзанападунаактивістіввУкраїні,алевпідсумкунанеїбулоскоєнонапад-їїоблилисірчаною кислотою.БезпосереднімвиконавцемнападунаГандзюкбувМикитаГрабчук.Зокрема,вінвиливнаактивісткулітрсірчаноїкислоти,врезультатічоговонаотримала40%хімічнихопіків.

СлідчізміниликваліфікаціюнападуначиновникаХерсонської міськради,яка кваліфікувалайогоякзакінчений злочинза пунктами4,6,11і12ч.2ст.115КримінальногокодексуУкраїни("Умисневбивство,вчиненегрупоюосіб,зкорисливих мотивів,зособливоюжорстокістю,на замовлення").ВрезультатіГПУприйняларішенняпередатиСБУ"справуГандзюк",щодастьможливістьоб'єднатидві кримінальніпровадженнявдосудовомурозслідуванніівстановитизамовниказлочину.

В тренді
Війну в Україні відчує кожна країна Європи – головне з інтерв'ю Зеленського

УсвоючергуголоваНаціональноїполіціїУкраїниСергійКнязєввпарламентірозкрив деталі підготовки замаху на Гандзюк. Вінрозповів,якполіціявийшланавиконавцівіорганізаторанападу,атакож,щонападникиспочаткузбиралисязробитизГандзюк.Зайогословами,організаторпообіцяввиконавцювинагородувсуміп'ять тисяч доларів.

Реклама

ВерховнаРадастворилаТимчасовуслідчукомісіюдлярозслідуваннянападівнаактивістіввУкраїні,втомучисліівбивстваГандзюк.ГоловоюпарламентськоїкомісіїобралинардепаБориславаБерезу. Експерти розповіли сайту "Сегодня" про плюси і мінуси рішення Ради.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти