Якщо Рада не піде на перевибори, то альтернативою буде крах України – Поплавський

29 липня 2014, 19:40

Депутат вважає, що склад парламенту потрібно оновити

В Україні необхіднопровестидостроковівибори Верховної Ради,щобв політикуприйшли новілюди.Про це заявив народнийдепутатМихайлоПоплавський,повідомляє Gazeta.ua.

Реклама

"Прагненнядепутатів Верховної Ради- залишити все як є,тому що ценайкращим чиномзахищає їхнійбізнес,інтереси івзагалівигіднийїм порядок,відображає їхнерозуміння,що суспільстворадикальноналаштованетакий порядокзмінити",- зазначивнароднийдепутат.

"Рухвпереднерозривнопов'язаний зі здатністюозирнутися назад,аколи миподивимосятуди,топереконаємося,що багатобіди вісторіїУкраїнибули пов'язані знездатністюпоступитися чимосьсьогодні,щоб вигратизавтра.Це вже призвелодо крахуЯнуковичаі це призведедо крахунинішній парламент,якщо мичерезперевибориРади невідкриємошлюзиновимлюдям,новимідеямі новому життювзагалі",- заявив МихайлоПоплавський.

За його словами,перевиборидозволять знятиз порядку денногонедовіру народудо Верховної Ради."Суспільство вимагаєновихосіббіля керма державиі краще цезробити за допомогоюдостроковихпарламентськихвиборів.Це буде першийкрок до встановленнявнашій країнібалансу,який необхіднийдля повернення вУкраїнумиру і процвітання",- резюмувавМихайлоПоплавський.

Нагадаємо,що минулого тижнячерез вихідфракційУДАР,"Свобода",атакож рядупозафракційнихдепутатіврозвалиласяправлячакоаліція.Якщо протягоммісяця нез'явитьсянова більшістьвпарламенті,то президентУкраїниотримаєправорозпустити ВерховнуРаду
.

В тренді
Зустріч у "нормандському" форматі може пройти на Донбасі на передовій

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти