Якщо Путін зважиться піти на Київ, загинуть сотні тисяч українців і росіян – американський експерт

5 січня 2017, 13:41

Крістіна Зеленюк Крістіна Зеленюк

Якщо Росія вирішить спробувати завоювати всю Україну, Кремлю потрібні до 866 тисяч військовослужбовців, втрати будуть величезними з обох сторін, вважає аналітик

Останніданісвідчатьпро те,щоРосіяможепланувативеликуназемнуопераціюпротиУкраїни.

Про цев
блозі для Atlantic CouncilпишепрофесорполітологіївРатгерськомууніверситетівНьюарку(Нью-Джерсі)ОлександрМотиль.

Реклама

"ПокипрезидентРосіїВолодимирПутінведебесідипро світ,кількапровіднихросійськиханалітиківявнопідтримали "сирійськийваріант" повідношеннюдоУкраїни.20груднястаршийекспертЦентрувійськово-політичнихдослідженьпрестижногоМосковськогодержавногоінститутуміжнароднихвідносин Михайло Александровзаявив,щоякщоукраїнськівійськовімасовопорушуютьрежимприпиненнявогнювсхідномуДонбасі,Росіяповиннавідповісти"масованимнападомармієюДонбасуза підтримкиавіаціїісистемдальнього радіусудії:тобто,ракетнимисистемами,крилатимиракетами,атакож "Іскандерів",-пишеОлександрМотиль.

Такожамериканськийполітологнаводить як прикладтелевізійнупрограму"ВечірзВолодимиромСоловйовим"від 27 грудня,деОлександрКофман,колишній"міністрзакордонних справ"такзваної"ДНР",іРостиславІщенко,колишнійукраїнськийжурналіст,якийперейшовнабікРосії,обговорювали,якРосіяіпідтримуванінеюбойовикиможутьзахопитимістаУкраїни.

"Їх короткозорість дивовижна хоча б тільки тому, що українська армія до останнього бореться з Росією і її бойовиками в східному Донбасі. Маючи тільки 6000 осіб в повній бойовій готовності на початок 2014 року, коли Росія вторглася до Криму і на Донбас, в даний час Україна має близько 100000 досвідчених солдатів, компетентний і досвідчений офіцерський корпус, і більш сучасне озброєння. більш того, населення стало більш патріотичним і анти-російським, і буде боротися. Російське вторгнення, швидше за все, вдасться, оскільки використання Росією авіації може привести до руйнівного ефекту, але подальша окупація буде надзвичайно дорогою", – вважає американський професор.

За його оцінкою,якщоРосіявирішитьзавоювативсюУкраїну,буде потрібнододатково548 587військовослужбовців-абовціломувід667 123до865 769військовослужбовців.

В тренді
Роблю на прохання Путіна і Порошенко. Журналісти оприлюднили записи переговорів Медведчука
В тренді
Чому звільняють Степанова? Шмигаль відповів
В тренді
Українці в пастці. Зеленський відреагував на форс-мажор у Непалі
Володимир Зеленський на нараді в Офісі президента
Реклама

"Чи зможеРосіяпотягнутитакувійну,навітьколивонавжевтягнутавСирію?Можливо.Алевитратибудутьвеличезними,не тількидляукраїнців,якібудутьвмиратисотнямитисяч,алетакожідляросіян,якітакожбудутьвмиратисотнямитисяч",-вважаєексперт.

Нагадаємо,за данимиМіноборони взоніАТО5тискадровихросійськихвійськовослужбовціві35тис бойовиків. Крімтого,наозброєнніубойовиківзнаходиться600танків,1,3тисбойовихмашин,760артилерійськихсистемиі300реактивнихсистемзалповоговогню.

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти