ЄС виділив Україні майже 90 млн євро на реформи

27 жовтня 2017, 14:23

Україна і ЄС підписали дві угоди на загальну суму 89,5 млн євро для технічної підтримки реформ

Україна і Європейський Союз підписали угоду про підвищення спроможності органів державної влади країни до виконання Угоди про асоціацію з ЄС на суму 37,063 млн євро, а також угоду про фінансування програми підтримки права на суму 52,5 млн євро.

Реклама

Як повідомляється, угоди були підписані першим віце-прем'єром – міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим і головою Групи підтримки України в Європейській комісії Пітером Вагнером.

"Усі працівники міністерств, Секретаріат Кабінету міністрів і 60 центральних органів влади отримають підтримку – це системні документи, які підтримають Україну на шляху реформ", – зазначив Кубів.

Зокрема, в рамках Угоди про фінансування Програми технічного співробітництва 2017 року, Європейський Союз надасть допомогу уряду України для підвищення потенціалу органів державної влади щодо виконання Угоди про асоціацію з ЄС, включаючи здатність адаптації законодавства України до нормативно-правових актів Євросоюзу, а також ефективну розробку і впровадження реформ. Загальний бюджет програми становить 37,063 млн євро (з яких внесок ЄС – 37 млн євро, внесок Британської ради – 63 тис. євро).

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ

В рамках Угоди про фінансування програми "Підтримка реформ щодо розвитку верховенства права в Україні", Європейська комісія профінансує заходи щодо реформування системи верховенства права, включаючи підтримку судової реформи, зокрема, системи правосуддя, виконання судових рішень, поліпшення доступу до системи правосуддя, державних реєстрів і введення санкцій, а також підтримку реформи правоохоронної системи. Загальний бюджет програми становить 52,5 млн євро.

Реклама

Нагадаємо, єврокомісар з питань розширення і політики сусідства Йоханнес Хан заявив, що певною мірою "План Маршалла" про довгострокову підтримку України вже діє.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти