ЄС має намір розширити економічні санкції проти Росії 8 вересня

6 вересня 2014, 11:03

Ефективність введення нових заходів проти РФ вже розглянули

ЄвропейськийСоюзмає намір 8вересня розширитиекономічнісанкціїпроти Росіїчерез ситуаціювУкраїні.

Про це йдетьсяу спільному листіпрезидентаЄвропейської РадиХерманаванРомпеяіпрезидентаЄвропейськоїкомісіїЖозеМануеляБаррозу.

Згідно з ним3 вересняЄврокомісіяі ЄвропейськаслужбазовнішньополітичноїдіяльностіпредставилиКомітетовіпостійнихпредставниківкраїн-членівЄС(COREPER)набірпосиленихзаходів, що стосуютьсядоступудо ринкукапіталів,оборонногосектору,товарів подвійногопризначенняічутливихтехнологій.

Разом зтим,буде розширенийсписокфізичнихосіб,протияких мають намірввестисанкції.

Зокрема,до нього увійдутьпредставникисамопроголошенихвластейДонбасу,влади Криму,російськічиновники іпредставники великогобізнесу.

У повідомленнісказано,що визначеннятаоцінкамеханізмівдлярозглядудругогоетапу економічнихсанкційздійснювалисяу відповідності з тимижкритеріями,за якимибув підготовленийпопереднійпакетсанкцій.

Так,булорозглянутоефективність введенняновихсанкційі користьвідних,балансміжсекторамиекономіки.

"Цей новийпакетобмежувальних заходівбув погодженийнарівніКомітетупостійнихпредставниківкраїн-членів.ЦедастьЄвропейському Союзуефективнийінструмент,якийдозволитьвідреагуватина протязікороткогочасу.Цейзбільшитьефективністьвжедіючихзаходів.НовийпакетсанкційспрямованийнапротидіюдестабілізуючомукурсуРосіївУкраїні",-сказановповідомленні.

На закінченняроз'яснюється, питання про застосуваннясанкційбуде розглянуто8 вересня.

Яквідомо31 липняЄСсхвалив введеннясекторальнихсанкційпроти Росії.

ЄСввівобмежувальнізаходидлярозвиткуінфраструктурнихпроектівта експлуатації природнихресурсіввКриму і Севастополі.

ЄСввівсанкціїпротинаближенихдо ПрезидентаРосіїВолодимира ПутінаросійськихбізнесменівАркадіяРотенберга,КостянтинаМалофєєва,ЮріяКовальчука,МиколиШамаловаі ще4осіб та3компанійчерез ситуаціювУкраїні.

Крімтого,санкції буливведені відносновідкритогоакціонерноготовариство "Газпромбанк","Россельхозбанку",банку "ВТБ","Зовнішекономбанку"і "Сбербанку Росії".

Реклама

В тренді
Українська армія одна з найсильніших в Європі: в США похвалили Україну

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти